Satılık Tekneler

Cigarette Racing'den Yeni Marauder SS
16.02.2017 Cigarette Racing'den Yeni Marauder SS
Cigarette Racing, her zaman olduğu gibi yenilenen Marauder SS ile görenlerin ağzını açık bırakmaya devam ediyor. Mükemmelliği elde etmek için çabalamak ya da sadece denizde en yüksek hıza ulaşmak, artık Cigarette Racing'e yetmeyecek gibi görünüyor. 

Marauder SS olarak adlandırılan muhteşem performanslı sürat teknesi, ilk bakışta şık bir profil sergiliyor.

Marauder SS

En son teknoloji Mercury Racing ikiz-turbo güç makinesi ile güçlendirilen, 1.350 beygir gücü üreten bu canavar, gerisinde bazı büyük dalgalar üretmeye hazır durumda. Mercury Racing'in 1.350 HP QC4v Dry Sump M8 veya 1.100 HP QC4v ikiz turbo motorları ve Dry Sump #6 kuyruklar en üst süratlere hızla tırmanma için özel olarak tasarlandı.

Marauder SS.

Güvertede yeni Mercury Racing motorlara yeterli alan açabilmek için, kokpit geri taşınmış. Gövde ve güverte hatları geliştirilmiş, aerodinamik olarak yumuşatılmış ve Mercury Racing motorların hava akışını optimize edebilmek için girişler tamamen yeniden tasarlanmış.

Marauder SS..

15,72 metre uzunluktaki Marauder SS, tek bir amaç için üretilmiştir; bu da suyun üzerinde en üst hızlardaki heyecanı en güvenli şekilde yaşatmaktır.


Marauder SS...

Marauder SS sürat teknesinin güvertesine çıktığınızda, çevrenizdeki her şey kaybolmuş gibi hissedeceksiniz. Günlük yaşamın sıkıntılarını, ilk adımınızda ardınızda bırakıyorsunuz. Konsollar, döşeme ve ayrıntılara verilen dikkat ise gerçekten inanılmaz.

Marauder SS....

Marauder SS performans teknesinde, herkesi etkileyecek özellikler ile kendinizi bambaşka bir atmosferde ve boyutta hayal edeceksiniz. Nefes kesici güzellikteki sürat teknesinin ön konsolunda, 12” büyüklükte derinlik de ölçer dokunmatik Garmin 8212 ekran bulunuyor.

Marauder SS,

Marauder SS, en kaba denizlerde bile bir suyu zarifçe yaran tarzı ile övünüyor. Cigarette Racing tarafından, yeni Marauder SS performans teknesinin fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.
 

Bu benzersiz 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.