Satılık Tekneler

Cigarette - AMG 41 SD GT3
02.09.2016 Cigarette - AMG 41 SD GT3 Cigarette, 104 mil ile dünyanın en hızlı ortadan konsollu teknesi unvanını elde etti. 27 Ağustos 2016 Cumartesi günü, Orta Missouri’de Cigarette Racing Team ekibi, Cigarette - AMG 41 SD GT3 performanslı orta konsollu teknesinin sesi ile yankılandı ve tekne 104 mil hıza ulaştı. 8.600 kg ağırlığında ve 41 feet (12,50 metre) uzunluğundaki Cigarette - AMG 41 SD GT3 performans teknesinde, iki adet Mercury Racing 1100 motor bulunuyor. 

Cigarette – AMG 41 SD GT3

Rekora ulaşan tekne, firmanın Opa-locka, Fla.’daki ortadan konsollu dıştan takma model 41 GTR ile aynı gövdeyi kullandı. Cigarette - AMG 41 SD GT3, rekora Performance Boat Center’dan Myrick Coil tarafından erişti. Deneme, farklı firmaların maksimum hız testlerinin yapıldığı günün sonunda elde edildi. Testlere pazar günü de devam edildi ama cumartesi günü elde edilen rekor geçilemedi.

Testlerin yapıldığı cumartesi günü öğleden sonra, Myrick Coil Şubat ayında 2016 Miami International Boat Show’da tanıtımı yapılan Cigarette - AMG 41 SD GT3 center console performans teknesi ile 104’e mile ulaşarak yeni bir dünya rekorunu kırmış oldu. Myrick Coil Ohio Mentor’daki Super Boat International organizasyonundaki testlerde, starttan hemen sonra teknesini plane ederek nefes kesici hıza ulaşmayı başardı.

Cigarette – AMG 41 SD GT3 .

Kırdıkları yeni dünya rekoru sonrasında Missouri Osage Beach’de, farklı markaların satış ve servis işleri ile uğraşan Brett Manire yaptığı açıklamada şöyle dedi; “Cigarette Racing Team sahibi ve CEO’su Skip Braver bize tekneyi gönderdi ve teknenin tüm ayarlarını biz yaptık. Elimizde olan No. 6 kuyruklar ile teknenin üzerindeki kuyrukları değiştirdik. Dönüş yönlerini değiştirdik ve Mercury Racing pervaneler ile oynadık. Ama, ön cam ve benzeri şeyleri çıkartmadık. Tekne, orijinal ağırlığı olan 19.000 pound olarak kaldı. Myrick test sürüşü sırasında kendisini çok rahat hissettiğini söyledi. Sanki bir oturma odası konforunda otururken, yarış parkurunda gittiğimi hissetmiş. Bölgemizde sadık ve başarılı bir Cigarette satıcısı olmaktan büyük gurur duyuyoruz.”

Cigarette – AMG 41 SD GT3...

Cigarette Racing Team sahibi ve CEO’su Skip Braver ise, elde edilen başarıdan aynı derecede mutluluk duyduğunu ifade ederek şunları söyledi; “Bu tekneyi inşa ederken bizim en çok göz önünde bulundurduğumuz, 15 konuğun taşınabileceği hızlı ortadan konsollu bir gezi teknesi yapmaktı. Her gün kullanılabilecek ama, bundan sonra farklı bir unvana sahip olan dünyanın en hızlı ortadan konsollu performans teknesi... Bu tekneyi kağıttan gemi olarak yapmadık. Teknenin üstünü çıkartmadık ve iki galon yakıt ile testi gerçekleştirdik. 19.000 pound ağırlığında tekne ile 104 mil hıza ulaştık. Bence daha da hızlı olabilir.

Cigarette – AMG 41 SD GT3,,

Bu hafta içerisinde, Performance Boat Center ekibinden arkadaşlar ile birlikte hep beraber teknenin keyfini sürdük. Onlar tüm hafta boyunca tekneyi kullandılar. O bir Cigarette. Yarış teknesi değil, onu satın alabilir ve günlük kullanabilirsiniz. Cigarette olarak bizim felsefemiz, hızlı birteknenin de konforlu gezi teknesi olabileceği. ”

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.