Satılık Tekneler

Çifte Ödüllü Galactica Super Nova
03.10.2016 Çifte Ödüllü Galactica Super Nova Galactica Super Nova süperyatı, MYS 2016 Ödüllerinden iki tanesini kazandı. 2016 Monaco Yacht Show’un açılış galasında düzenlenen MYS 2016 Ödül töreninde, 70 metre uzunluğundaki Galactica Super Nova gecenin en başarılı süperyatı oldu.

Galactica Super Nova

Hollandalı Heesen tersanesinin amiral gemisi olan Galactica Super Nova, hem en iyi süperyat ödülünü hem de en iyi dış tasarım ödüllerini kazandı. Van Oossanen Naval Architects tarafından gemi inşa mühendislik çalışmaları yapılan Galactica Super Nova, yüksek hızına rağmen denizdeki sağlamlık ve dayanıklılığı arttırılmış.

Galactica Super Nova2

Heesen tersanesinin daha önceden de müşterisi olan yat sahibi için üretilen yat, maksimum 30 knot hıza sahip olduğu her biri 5.760 HP gücündeki iki adet MTU 20V 4000 motor ve ilave üçüncü booster jet ile erişebilmektedir.
Galactica Super Nova'nın dış tasarımında Espen Oeino ve iç dekorasyonunda ise Sinot Exclusive Yacht Design imzası bulunuyor.

Galactica Super Nova3 Galactica Super Nova4

12 konuğun ağırlanabildiği Galactica Super Nova'daki süper lüks kamaralar farklı güvertelerde yer alıyor. 4 konuk kamarası süperyatın alt güvertesinde yer alırken, VIP kamara köprü güvertesinde arka bölümde ve çok büyük ölçülerdeki yat sahibi kamarası ana güvertesinde ön bölümde bulunuyor.

Galactica Super Nova5

Çifte ödüllü Galactica Super Nova'nın bazı önemli özellikleri arasında helikopter pisti, bir açık hava sineması ve 13.500 litre su ile dolu çift yönlü su akımı bulunan havuzu sayılabilir.

Galactica Super Nova6

Tender hizmet tekneleri ve aralarında quad ski de bulunan pek çok deniz oyuncağı ana güvertesinin altındaki özel garajda depolanıyor. Bu güvertenin arka bölümü ise, bir güneşlenme terası ve yüzme platformu olarak hizmet veriyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder