Satılık Tekneler

Christian Granda'den Picchio Boat
01.11.2013 Christian Granda'den Picchio Boat

Christian Granda'den Picchio Boat

Picchio Boat, İtalyan tasarımcı Christian Grande'nin ortaya çıkardığı 21.7 metrelik konsept katamaran. Sand People Communication'dan Gianluca Poerio, Picchio'yu 'Bu, bir ev, yatak, okuma odası, bir veranda hatta kişisel bir ada' şeklinde tanımlıyor. 

Christian Granda'den Picchio Boat

Picchio'nun seyir sürati 12 knot olarak veriliyor. Bu katamaranın en önemli özelliklerinden biri, güneş ışığından mümkün olduğunca fazla faydalanmak için yapılmış geniş camları. 

Christian Granda'den Picchio Boat

Picchio, son derece şık, kendi renklerinin kullanıldığı bir bota sahip. Picchio'nun oyuncakları sadece bir botla sınırlı değil. Siparişe göre Picchio Extra olarak adlandırılan, katamaranı çok daha eğlenceli ve özelleştirilmiş bir hale getiren çok sayıda aksesuar alıcısına sunuluyor. Italia Veloce'den el yapımı aluminyum tekerlekli ve tik elcikli katlanan kompakt bisiklet, bu aksesuarlardan bir tanesi. Yine katamaranın renklerinde özel deri ve iplerle tasarlanmış valiz ve çantalar, Picchio'nun 'havasını' taşıyor.

Christian Granda'den Picchio BoatTeknik özellikleri:

Length: 21.70 m / 71 ft

Maximum beam: 9.60 m

Cruise speed: 12 Kts

Maximum speed: 19 Kts

Range: 2500 miles

Fuel capacity: 10.000 l

Fresh water capacity: 1500 l

Engines: 2x Volvo Penta IPS1200

Displacement: 50 Thttp://www.picchioboat.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder