Satılık Tekneler

Christensen’den Çifte Tören
08.07.2016 Christensen’den Çifte Tören ABD’li tersanenin Vancouver, Columbia Nehri’ndeki tesislerinde inşaatı tamamlanan Chasseur isimli 50 metrelik süperyatı suya indirildi. Bu haftaki ikinci suya indirme törenini yapmış olan Christensen tersanesi, geçtiğimiz hafta Chasseur’un ‘Silver Lining’ adlı kız kardeşini suya indirmişti. 

Chasseur

İki süperyat boyları bire bir aynı olsa da, birbirinden farklı. Aynı anda suya indirilen bu iki süperyat, tersanenin çok yönlülüğünü bir kez daha gözler önüne seriyor. 

Chasseur, gümüş gövdesi ve açık renklerin tercih edildiği modern iç dekorasyonu ile fark yaratıyor. Chasseur’un iç mekanında, ağartılmış çınar ahşapları, zengin gül ahşapları ve yarı değerli taşlar kullanılmış. 

Üç kat güverteye yayılmış yaşam alanına sahip olan süperyat Chasseur, dizel MTU makineleri sayesinde 17 knot sürate erişebiliyor. Maksimum mesafe kapasitesini ortaya çıkaran seyir sürati ise 12 knot. 

Silver Lining-Chasseur-

Chasseur ve Silver Lining süperyatlarının deniz testleri, sahiplerine teslim edilmeden önce tamamlanacak. Testlerin Temmuz ayında bitirileceği belirtiliyor. Christensen, her iki yeni süperyatını da Kasım ayında gerçekleşecek olan Fort Lauderdale Uluslararası Yat Fuarı’nda sergilemeyi planlıyor. 

Christensen, şimdi 50’şer metrelik iki yeni süperyat projesinin hazırlıklarını yapmakla meşgul. Yeni süperyatların teslim tarihi ise 2018. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.