Satılık Tekneler

Chris Craft Launch 36
04.02.2014 Chris Craft Launch 36

Chris Craft Launch 36

Chris Craft ailesinin en yeni modeli olan Launch 36 geliyor! Launch serisinin en büyük abisi olacak olan Launch 36 tamamen denizde eğlence için tasarlandı. Launch 36 nın göze çarpan ilk özelliği sahip olduğu etkileyici genişlikteki güneşlenme alanı. Launch 36 tamamen güneşin ve denizen keyfini çıkarabilmeniz için tasarlanmış bir model.

Chris Craft Launch 36

Su üzerinde eğlence için kullanabileceğiniz her türlü oyuncak ve su sporları ekipmanını saklayabileceğiniz çok geniş depolama alanlarının yanı sıra, gündelik seyir haricinde sahip olduğu 2 kamara sayesinde size konaklamalı seyir imkanı da sunan Launch 36 klasik Chris Craft duruşu ve performansından ödün vermeyerek büyüleyici görünüyor.

Chris Craft Launch 36

Bimini tentesi sayesinde kıç havuzlukta gölgelik alan oluşturabilir, yine kıç havuzluğu ara minderleri kullanarak yeterince geniş olan güneşlenme alanını daha da genişleterek devasa bir güneşlenme alanına dönüştürebilirsiniz. Kıç havuzluk yemek masasının hemen önüne konumlandırılmış açık mutfak sayesinde misafirlerinize yemek hazırlamak ve servis etmek kolay ve keyifli.

Chris Craft Launch 36Chris Craft Launch 36

Işçilik kalitesi, mükemmel hatları ve tik kısımlarıyla denizlerin en yakışıklı teknelerinden olan Chris Craft’ın yeni oyuncağı Launch 36’nın lansmanı 2014 Miami Boat Show’da yapılacak.

Chris Craft Launch 36  Işçilik kalitesi, mükemmel hatları ve tik kısımlarıyla denizlerin en yakışıklı teknelerinden olan Chris Craft’ın yeni oyuncağı Launch 36’nın lansmanı 2014 Miami Boat Show’da yapılacak. 

Chris Craft Launch 36Detaylı bilgi için www.marina.com.trYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.