Satılık Tekneler

Chris-Craft- Yeni 36 Launch
21.12.2013 Chris-Craft- Yeni 36 Launch

Chris-Craft- Yeni 36 Launch

Chris-Craft, sürat ve gezi görünümünde yepyeni bir tasarımı ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. Henüz proje aşamasında olan Chris-Craft Launch, Amerikalı üreticinin şimdiye kadar yaptığı en büyük gövde olan 36 Corsair'ın gövdesi üzerine tasarlandı. Yeni 36 Launch, 36 Corsair Hard Top'tan tamamen farklı olarak sadece günlük kullanıma uygun bir tasarım. Teknenin kıç tarafında C şeklinde bir oturma grubu, baş tarafta da bir koltuk ve geniş güneşlenme minderi yer alıyor. Son derece akılcı bir şekilde tasarlanan güverte düzeni sayesinde teknenin başından kıçına kadar rahatça yürümek mümkün. Orta konsolun hemen arkasında ise bir wet bar yer alıyor. Kıç taraftaki oturma grubunun önünde, yemek yemeğe uygun, açılır bir masa yer alıyor. Kullanım haricindeki zamanda bu masa, yatağa çevirilerek ek güneşlenme alanı olarak kullanılabiliyor.

Bunca kullanışlı dış mekan özelliğine ek olarak Chris Craft 36 Launch'un iç kısmında da hayli yüksek bir yatak kapasitesi mevcut. Baş altında geniş çift kişilik bir yatak ve orta kısımda da üç adet yatak olmaya uygun koltuk bulunuyor. Ek olarak rahatlıkla kullanılabilecek duş başlığı da mevcut. Chris-Craft 36 Launch, 2014 Şubat ayında gerçekleşecek Miami Uluslararası Yat Fuarı'nda ilk defa görücüye çıkacak.


http://www.marina.com.tr/chriscraft/TR/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

fiat soracaktım

Marina Deniz Aracları ile irtibata geçebilirsiniz fiyat bilgisi için. www.marina.com.tr Tel: 0216.336 97 88 Tel: 0216.338 14 41

baris selamioglu
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder