Satılık Tekneler

Chimera Süper Yat Limousine Tender
25.08.2015 Chimera Süper Yat Limousine Tender Kit Carlier Design tasarım firması gezi teknesi tarzı ile en lüks ve en gelişmiş teknolojiye sahip 14,5 metre uzunluğundaki Chimera tender Limousine servis teknesi dizaynı tanıttı.

 Chimera-tender-Limousine

Zamanının ilerisinde özelliklere sahip olan limo tender 1920 ve 1930’lardaki yarış teknelerinden ilham alınarak tasarlanan Chimera süper yat limousine servis teknesinin güç sistemleri en son teknolojinin sağladığı olanak doğrultusunda değiştirilmiş. Chimera servis botun üç farklı sistem ile son kullanıcıların beğenisine sunulacak. Birinci alternatif, geleneksel dizel motorlu güç ünitesi, dizel – elektrik opsiyonu yanı sıra tamamen elektrikli güç ünitesi ile sipariş edilebilme olanağı bulunuyor.

Tender’ın dümeni teknenin ön bölümüne doğru iskele tarafına konumlandırılmış. Tasarımcılar bu sayede tekne ile seyahat edecek konuklara hem daha fazla alan sağlamış hem de konukların gizliliğini en üst düzeye taşımış. Ayrıca, dümenin öne taşınması sonrasında yatın orta bölümünde konuklara ait bagajların konulabilmesi için büyük bir bölüm ortaya çıkmış.

 Chimera-tender-Limousine-01

Chimera süper yat Limousine tender’ın iç bölümünde 12 konuğa kadar oturma kapasitesi bulunuyor. Koltuklarda dokunmatik ekranlardan eğlence sistemine ulaşılabilmekte, aydınlatmayı arzu ettiğiniz seviye ayarlayabilmekte ve kablosuz internete bağlanabilmektesiniz. Servis botu için özel olarak geliştirilen bir uygulama ile konuklar koltuklarından kalkmadan kendi akıllı cihazlarından da bu çok özel olanaklardan faydalanabilmeyi sağlıyor. Tüm bağlantılar kablosuz bağlantı yoluyla veya Bluetooth üzerinden yapılabilecek.

 Chimera-tender-Limousine-interior  Chimera süper yat Limousine servis teknesi gövdesi yüksek teknoloji ürünü kompozit malzemelerden oluşacak. Kit Carlier tasarımda önceliği teknenin hafifliğine vermiş, tabii bu konuda Alloy Yachts firmasında edinmiş olduğu tecrübelerin büyük katkısı olmuş. Kit Carlier daha önce kendisi gibi Alloy Yachts firmasında çalışmış olan tasarımcı Donna Maree ile bir araya gelerek Kit Carlier Design firmasını kurumuştu. Kit Carlier Design firması Yeni Zelanda’da kuruluşundan bu yana ağırlıklı olarak tekne iç tasarımı üzerine çalışıyordu. Chimera süper yat Limousine servis teknesi firmanın yeni bir alana adım attığının da ilk göstergesi oldu.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.