Satılık Tekneler

CFM-BAYK Kış Trofesi’nde 3. Ayak start alıyor
28.02.2015 CFM-BAYK Kış Trofesi’nde 3. Ayak start alıyor

Türkiye’nin en uzun soluklu BAYK kış trofesinde 3. ayak heyecanı bugün başlıyor. CFM Soğutma ve Otomasyon AŞ’nin ana sponsorluğu ile devam eden BAYK Kış Trofesi’nde 3. ayak start alıyor. 28 Şubat – 1 Mart haftasonunu kapsayan yarışlarda IRC-A ve IRC-B sınıflarında ikişer yarış yapılması planlanıyor.

Bayk Kış Trofesi

28 Şubat Cumartesi günü, 9.30’da gerçekleşecek olan brifing’in ardından ilk start IRC A-0 ve IRC A-1 sınıfları için 11.00 olarak planlanıyor. Programa göre cumartesi yarışlarının ardından saat 18.00’da Marina Yacht Club’da 2. Ayak ödül töreni başlayacak. 1 Mart Pazar sabahı yine 9.30’da gerçekleşecek olan brifing’in ardından start 11.00’da verilecek.

Yarışlar boyunca Bodrum’da yağış beklentisi var. Hava raporlarına göre cumartesi günü ara ara sağanak geçişleri görülecek. Sıcaklık ortalama 16C derece, rüzgar ise 9-12 knot arasında. Akşam üstüne doğru rüzgar şiddetinin azalması bekleniyor. Pazar günü ise cumartesiye göre daha hafif rüzgar beklentisi var. Ara ara yağmur geçişleri yine görülebilir.


Efe Sezik

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder