Satılık Tekneler

CFM – BAYK Kış Trofesi 6. ayak başlıyor
02.05.2015 CFM – BAYK Kış Trofesi 6. ayak başlıyor

CFM ana sponsorluğunda devam eden BAYK Kış Trofesi 6. ayak yarışları bugün start alacak. ‘Fırtınalı’ geçen 5. ayağın ardından bu haftasonu Bodrum’da hava oldukça sakin. Bugün verilen rüzgar raporlarına göre hava 5-6 knot’ı geçmeyecek. Pazar günü ise nispeten artacak olan hava 10 knot’lara yakınlaşacak. Planlanan ilk start saati 11 olarak verildi.

CFM – BAYK Kış Trofesi 6. ayak başlıyor

MAT 1180, CFM teknesinin kazandığı 5. ayak haftasonunun ödülleri bugün Marina Yacht Club’da verilecek. IRC A-0 grubunda birinci CFM’nin ardından Farr Away ikinci, Arkas-Flying Box üçüncü olmuştu.

CFM – BAYK Kış Trofesi’nde bu sene şimdiye kadar 10 yarış yapılabildi. Bu haftasonu dahil olmak üzere iki yarış haftası yani 6 yarış daha yapılması planlanıyor. Bu 6 yarışın da yapılabildiği durumda ekipler, trofe sonunda en kötü 2 derecesini atacak ve sezon sonu puanlaması bu hesaba göre yapılacak. Eğer bu kalan yarış sayısı 5’te kalırsa en kötü 1 derece atılacak. 4, yani sezon sonunda toplam 14 veya daha az yarış yapılması durumunda ise sezon sonu hesapları atmasız olarak değerlendirilecek.  Efe Sezik

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.