Satılık Tekneler

Çeşme, Yaz Sezonuna Jeanneau Şenliği İle Girdi
28.05.2017 Çeşme, Yaz Sezonuna Jeanneau Şenliği İle Girdi Artık geleneksel hale gelen Ergo - Jeanneau Yelkenli Tanıtım Günleri bu yıl, 18 - 21 Mayıs tarihleri arasında tanıtımın da ötesinde, bir deniz şenliği şeklinde gerçekleşti. Sergilenen Jeanneau yelkenlilerini görmek için Çeşme Marina’ya gelen deniz severler, 4 gün boyunca çeşitli etkinliklere de katıldılar.

Çeşme, Yaz Sezonuna Jeanneau Şenliği İle Girdi

Geçtiğimiz yıllarda gördüğü ilgi, dünyanın en büyük yelkenli üreticilerinden Jeanneau’nun bu sene de tanıtım için Çeşme’yi seçmesine neden oldu.  

Yelken severler, Çeşme Marina’da sergilenen Sun Odyssey ve Jeanneau Yachts, serilerindeki (Sun Odyssey 479 Sun Odyssey 449, Sun Odyssey 349, Jeanneau Yacht 51, Jeanneau Yacht 54) tekneleri incelerken bir yandan da farklı aktivitelerle karşılaştılar. Sergilenen yatların farklı tarz ve beklentilere hitap eden boy ve özelliklere sahip olması, konukların çok uzun süre teknelerin başından ayrılamamasına neden oldu. 

Çeşme, Yaz Sezonuna Jeanneau Şenliği İle Girdi.

Jeanneau’nun, günlük ortalama 200 civarı ziyaretçisi olan bu etkinliğine, başta ana sponsor ERGO olmak üzere, Yapı Kredi Leasing ve Ford, Çeşme Marina, Naviga Dergisi, İca&Sunbrella ve Marka Anahtarı gibi kendi kulvarlarının önemli kuruluşları da destek verdiler. Mobilya Sponsoru ICA, denizcilik ile uyumlu konseptiyle dinlenme alanında misafirlere konforlu ve sıcak bir ortam sundu. 

Ford’un, Mustang, Edge, ST, RS ve Fiesta modelleri ile katıldığı aktivitede, özellikle Mustang 4 gün boyunca Jeanneau Ailesi’nden yoğun ilgi görürken, ziyaretçiler test sürüşü yapma keyfini yaşadı.

Etkinliğin 2. akşamında, Çeşme Marina’nın açılış kokteyli ve akabinde çok başarılı bir konser vardı. 20 Mayıs Cumartesi günü geleneksel ''Jeanneau Kokteyli'' düzenlendi. 

Çeşme, Yaz Sezonuna Jeanneau Şenliği İle Girdi..

21 Mayıs Pazartesi sabah kahvaltısı ile başladı. Konuklar daha sonra kendilerini, Basın Sponsoru NAVİGA dergisinin organizasyonu ile düzenlenen çok sıcak bir denizci sohbetinin içinde buldular. 

Panele konuşmacı olarak, kendileri de usta birer denizci olan Turgay Noyan, Çetin Kent ve Hülya Leigh katıldı. 6 yıl eşi ile birlikte denizde yaşayan Hülya Leigh’nin bu eşsiz deneyimini paylaştığı “Okyanusta Bir Türk Kızı” adlı kitabının hikayesi ve denizde yaşadıkları, ilgiyle dinlenildi. Interaktif geçen sohbette, konuklar Naviga yazarlarına bürokratik konularla ilgili pek çok soru sordular. Sıcak ortam, panele katılan denizcilerin kitaplarını imzalaması ile son buldu.  

Çeşme, Yaz Sezonuna Jeanneau Şenliği İle Girdi,,

Top Leisure Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İskender Akbaş da, organizasyonun amacının İzmirli deniz severlerle ortak platformda bir araya gelip güzel bir enerji yakalamak olduğunu, bu konuda tüm ekip olarak kendilerini başarılı bulduklarını, Egeli denizciler ile birlikte olmaktan çok büyük keyif aldıklarını belirtirken; “Türkiye’de denizciliğin ve yelkenciliğin ilerlemesinde yıllardır katkı sağlamaya çalışan bir firma olarak çok mutluyuz. Sayısız kombinasyon seçeneği, gösterişli iç mekanlar ile eşsiz yaşam kalitesi ve keyfi için Jeanneau Ailesi’ne bekliyoruz.” dedi.

Çeşme, Yaz Sezonuna Jeanneau Şenliği İle Girdi,. Çeşme, Yaz Sezonuna Jeanneau Şenliği İle Girdi,,

Ticari gemilerde uzak yol kaptanlığı yaptıktan sonra yatçılığa geçen Akbaş, aynı zamanda Marmaris Yat Kulübü Başkanı. Şirketin Marmaris’te merkez ofisi ve İstanbul’da şubesi mevcuttur. Aynı zamanda Çeşme’de de faaliyet göstermektedirler. Top Leisure Yat Satış ve Servis A.Ş. başta Marmaris Merkez olmak üzere; İstanbul, Ayvalık, Çeşme, Sığacık, Yalıkavak, Turgutreis, Bodrum, Göcek ve Fethiye servis noktalarıyla satış sonrası destek anlamında, müşterilerinin ve tüm Jeanneau sahiplerinin her türlü bakım, onarım, montaj ve modifikasyon ihtiyaçlarını, her biri kendi alanında bilgili ve deneyimli personelden oluşan teknik ekibi ile kısa süre içerisinde optimal maliyetle gerçekleştiriyor. İskender Akbaş, tekne fiyatlarının 85,000 bin Euro ile 1,5 milyon Euro arasında değiştiğini belirtirken, Jeanneau’nun 2017 sezonu için yeni modeli Jeanneau Yacht 51’i de ilk kez İzmirli deniz severlerle buluşturduklarını belirtti.

Denizlerle çevrili ülkemizde Türk bayrağı avantajlarını da kullanarak, ön yargılardan kurtulup hayallerinize kavuşmak mümkün. Yunus Emre’nin dediği gibi, ''Denizin kenarında oturarak veya suya bakarak denizi aşamazsınız.''

Çeşme, Yaz Sezonuna Jeanneau Şenliği İle Girdi-

Jeanneau tekneleri, 21 senedir Türkiye’de Top Leisure Yat Satış ve Servis A.Ş. tarafından temsil edilmektedir. 

www.topleisure.netYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.