Satılık Tekneler

Çeşme Marina 2016 Yaz Sezonuna Sevenleri İle Birlikte Merhaba Dedi
08.06.2016 Çeşme Marina 2016 Yaz Sezonuna Sevenleri İle Birlikte Merhaba Dedi
Her yaz sezonu öncesi geleneksel olarak misafirleri ile bir araya gelen Çeşme Marina, “Yaza Merhaba” etkinliğiyle yaz sezonunu coşku ile karşıladı.

çeşme-marina-yaza-merhaba-partisi

Denizcilik turizmine kattığı değerler ve aldığı önemli ödüllerle İzmir ve Çeşme’nin en önemli cazibe merkezlerinden biri olan Çeşme Marina; 2016 yaz sezonuna büyük bir moralle girerek, Çeşme’ye gelecek olan yerli ve yabancı ziyaretçilerine ve yat sahiplerine yaz sezonunun başladığını güzel bir etkinlikle müjdeledi.

çeşme-marina-yaza-merhaba-partisi-2

Çeşme Marina’nın geleneksel “Sezona Merhaba Partisi”ne geçen yıllarda olduğu gibi yine yoğun ilgi vardı. Çeşme Marina Genel Müdürü Can Akaltan ile marina ekibinin tam kadro katıldığı etkinliğe, Çeşme Kaymakamı Mustafa ERKAYIRAN, İlçe Garnizon Komutanı Binbaşı Yücel ERCAN, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Aykan ÖZSARI, İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Başkan Yardımcısı Savaş ERCAN, Çeşme Liman Başkanı Nihat TOZMAN, Çeşme Esnaf Odası Başkanı Osman KÖFÜNCÜ, marinada bağlı teknelerin sahipleri ve çok sayıda davetli katıldı.

çeşme-marina-yaza-merhaba-partisi-3 
Sezonun açılış konuşmasını yapan Çeşme Marina Genel Müdürü Can Akaltan; “Marinamızın geleneksel ''Sezona Merhaba Partisi’'nde sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Çeşme Marina Ailesi olarak; öncü ve yenilikçi olmayı ülkü edindik. Hedefimize giden bu yolda bize destek olan tüm kamu kurum ve kuruluşlarımıza, yatçılarımıza, kaptanlarımıza, ticari alan işletmelerimize ve burada sayamadığım tüm paydaşlarımıza teşekkürü borç biliyorum.” dedi.

çeşme-marina-yaza-merhaba-partisi-4

Çeşme Marina Genel Müdürü’nün ardından sahneye gelen Çeşme Kaymakamı Sayın Mustafa ERKAYIRAN sözlerine; “Değerli çalışma arkadaşlarım ve kıymetli deniz severler; sizlere güzel bir Çeşme akşamında hitap etmenin mutluluğunu yaşarken öncelikle herkese hoşgeldiniz.” diyerek başladı. 

Konuşmasına deniz turizminin ve marinaların önemini vurgulayarak devam eden ERKAYIRAN; “Çeşme Marinaher yıl sezon başlangıcında merhaba partisiyle, hem siz değerli misafirlerini ağırlıyor hem de yat turizmi ile ilgili sezonu açmış oluyor. Ben kendilerine, şahsında IC Çeşme Marina’ya, Çeşme’ye kattıkları değerler için teşekkür ediyor, hepinize iyi eğlenceler ve güzel bir yaz sezonu diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

çeşme-marina-yaza-merhaba-partisi-5

Can Akaltan bu konuşmanın ardından, Çeşme Kaymakamına her etkinlikte yanlarında oldukları ve onları yalnız bırakmadığı için teşekkür etti. Sahneyi Grup Son Dakikaya bırakarak, konuklara güzel, eğlenceli bir gece ve sezon dileklerinde bulundu.

Özel ikramlar ve canlı müzik performansı ile eğlenen konuklar, “Burada Mutluyum” sloganıyla sezona merhaba partisine renk kattılar.

www.cesmemarina.com.tr


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.