Satılık Tekneler

Cerri Cantieri Navali 27 Satıldı
19.05.2017 Cerri Cantieri Navali 27 Satıldı İtalyan tersane Cerri Cantieri Navali, 27 metrelik Fuoriserie motoryatının satışını gerçekleştirdiğini açıkladı. Süratli gövde yapısıyla planing bir motoryat olan Fuoriserie, ismi henüz açıklanmayan ünlü bir İtalyan tasarımcıya satıldı.

Tamamen özel tasarım bir proje olan Fuoriserie aluminyumdan üretilecek. Tommaso Spadolini tasarımı olan motoryat, 2018 yazında sahibine teslim edilecek.

Fuoriserie

Tekne sahibinin güçlü kişiliğine bir gönderme olarak güçlü dış görünüm mottosuyla tasarlanan motoryat, denize yakınlık hissiyle öne çıkacak.

Cerri Cantieri Navali’nin CEO’su Diego Michele Deprati, yeni projeleri hakkında demeç verirken tersaneleriyle ilgili şunları söyledi; ''CCN; yenilikçilik, esneklik ve üst düzey gemi inşa kalitesini tamamen özel tasarım projelerle gözler önüne sermeye devam ediyor.''

Fuoriserie, ana güvertede dümen istasyonunun hemen arkasında konumlanan tam genişlikteki tekne sahibi kamarası ve alt güvertedeki 2 misafir kamarasıyla toplam 6 kişilik konaklama kapasitesi sunuyor.

Üç adet waterjet itiş sistemiyle donatılacak olan motoryat, 40 knot gibi muazzam sürat verilerine sahip olacak.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.