Satılık Tekneler

C.Boat 28 Metrelik Projesini Hayata Geçiriyor
24.08.2016 C.Boat 28 Metrelik Projesini Hayata Geçiriyor İtalyan tersane C.Boat, 28 Explorer S modelinin fazlaca kişiselleştirilmiş bir versiyonunu inşa etmeye hazırlanıyor. Explorer tipi yeni motoryatın yapımına Ekim ayında başlanacak. Planlanan teslimat tarihi ise Nisan 2018.

28 Explorer S

Tersanenin geçen sene suya indirdiği 27S gövdesi üzerine tasarlanan bu yeni motoryatın iç tasarımı, sahibinin özel istekleri doğrultusunda, kendisiyle yapılan ortak çalışmalar sonucu ortaya çıkarıldı. Önceki modelin gövdesinin baz alındığı tasarımın üst yapısı tamamen baştan tasarlandı. Sahibi, yeni motoryatında olabildiğince geniş açık yaşam alanları tercih etti. Bu tercih doğrultusunda, kapalı mekanlar orijinal tasarıma oranla olabildiğince minimize edildi. Sonuç olarak, ilk bakışta göze çarpan geniş yan güverteler ve büyük kıç güverte ortaya çıkmış oldu. Ana kıç güvertesinde de, emsal boyutlardaki motoryatlarda rastlanmayacak bir yüzme havuzu konulabildi.

28 Explorer S.

Yeniden tasarlanan bu 28 Explorer S modelinde, 4 adet misafir kamarası mevcut. Motoryatın 4 kamarasında toplam 8 kişilik konaklama kapasitesi var. Bu kamaralardan master suit ana güvertede konumlanırken, alt güvertede iki adet VIP kamara ile bir adet çift kişilik kamara yer alıyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder