Satılık Tekneler

Caterpillar Marine'den yeni Pod 650
22.05.2014 Caterpillar Marine'den yeni Pod 650 Caterpillar Marine, denizcilikte itiş sistemi ürünlerine büyük bir yenilik katmaya hazırlanıyor. Firmanın ürettiği Cat Three60 Pod 650, elektronik kontrollü yeni Cat C8.7 dizel motora özel tasarlandı. Bu güne kadar pervane sistemi üretmeyen firma, yatlar için ürettiği dizel makinesine uygun itiş sistemini de piyasaya çıkarıyor.
Cat-pod drive 

2015 ilkbaharda pazara sunulacak olan teknoloji düşük hızlarda manevra olanağı yaratarak dizel yatların yanaşmasında çığır açacak. Müşterilerin kolay öğreneceği, 'push, twist and go' denilen basit ve rahat manevra hareketlerini benzersizce ortaya koyan teknoloji özel olarak tasarlandı.


Cat Three60 Pod 650, tekne kullanıcılarına artan gücü istenilen yönde kullanma ve ileriden geriye rahatça vites geçişi gibi önemli özellikler sunuyor. Ek olarak zorlu manevra koşullarında pod joystick'i sayesinde yumuşak ve kolay yanaşma imkanı ortaya koyuyor. Joystick modunda, motorun hızını, vitesini ve pod'ların açılarını kontrol ediyor. Her türlü manevralar tek bir parmak hareketiyle yapılıyor.

 
Caterpillar Marine'in bu yeni pod sistemi özellikle Car C8.7 turbocharged dizel motor için tasarlandı. Kompakt C8.7 Caterpillar motor, 2300 devirde 650 beygir güç üretiyor.  


www.cat.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

ya bu volvo da 10 yıldır var ne yeniliği

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.