Satılık Tekneler

Carbon Marine’den, Paragon Super Sport 28
01.02.2016 Carbon Marine’den, Paragon Super Sport 28
Dünyanın ilk %100 karbon fiber gövdeli sürat teknesi olma özelliğiyle piyasaya sürülen, Carbon Marine’in Paragon Super Sport 28 sürat teknesi, 65 knot sürate çıkabiliyor. 

Paragon Super Sport 28

8,5 metre boy uzunluğuna sahip olan sürat teknesi, geleneksel fiberglass gövdelere kıyasla çok daha hafif ve dayanıklı. Karbon fiber gövdenin avantajı ise, sadece muazzam süratlere erişebilmesi değil, aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlaması.

Paragon Super Sport 28 sürat teknesinde, verimli Seven Marine kıçtan takma motorlar kullanılacak. 627 beygir güç üretebilen V8 supercharged motorlar 300 deniz mili mesafe kapasitesi sunarken, erişilen maksimum sürat 65 knot’a kadar çıkıyor. 

Kompakt boyutları, hafif ağırlığı ve sökülebilen radar köprüsü sayesinde Paragon Super Sport 28, küçük servis botu garajı olan yatlarda bile rahatlıkla taşınabilir. Ek olarak, 60 santim su kesimi ile en sığ sulara girerek denizin keyfini çıkarmak mümkün. 

Miami Uluslararası Yat Fuarı’nda tanıtılacak olan yeni sürat teknesinin başlangıç fiyatı 294 bin Dolar. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.