Satılık Tekneler

Cantier Naval Couach'dan 20 Yeni Motoryat
07.12.2016 Cantier Naval Couach'dan 20 Yeni Motoryat Cantier Naval Couach; Espen Oeino ve Clement Carbonne işbirliğiyle önümüzdeki 18 ay boyunca 20 yeni motoryat tasarımı tanıtmaya hazırlanıyor. Bunların içinde 42, 49 ve 55 feet’lik süperyat servis ve takip tekneleri de yer alacak. En küçük boyutlara sahip bu serinin ismi ‘Mediterranean Collection’ olarak geçecek. 

Cantier Naval Couach

Oeino tarafından tasarlanacak olan 6 farklı süratli flybridge motoryat ise, 65-131 feet aralığında olacak. ‘Timeless Collection’ olarak piyasaya sunulacak olan serinin 85 feet’lik modeli, gelecekte tasarlanması planlanan eklenti modelleriyle seriyi daha da zenginleştirecek. 

Couach’ın üreteceği bir diğer seri ise 'Super Sport Collection' ismiyle lanse edilecek. Bu serinin tasarımını da yine Oeino tamamlayacak. Yine 65 ile 131 feet aralığını dolduracak olan seride, denizcilik ve manevra kabiliyeti açısından donanma gemilerinden esinleniliyor.

Cantier Naval Couach.

Oeino’nun dahil olduğu bir diğer yat serisi ise 'Super Yacht Collection'. Burada 131 feet’den daha büyük yatlar yer alacak. Super Yacht Collection’da tüm yatlar; baz alınacak olan konseptin üzerine alıcının istekleri doğrultusunda kişiselleştirilerek özel olarak üretilecek. 

Couach’ın kendi tasarımcısı Carbonne ise ,üreticinin ‘Lounge Collection’ adını verdiği yarı-deplasman yatları tasarlayacak. Üç farklı modelin yer alacağı bu seride 114, 124 ve 137 feet’lik modeller var. Bu serinin dikkat çekecek özelliği ise geniş açık yaşam alanları olacak. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder