Satılık Tekneler

Cantieni Magazzu MX-14 Coupe
03.07.2013 Cantieni Magazzu MX-14 Coupe

Magazzu MX-14 serisinin ilk modeli olan MX-14 Coupe'yi piyasaya sürdü. Daha sonra ise bu serinin bir sonraki modeli olacak olan, daha küçük kokpit, uzun baş taraf ve daha geniş iç bölüme sahip Classic versiyonu piyasaya çıkacak. Bunun yanı sıra, piyasaya henüz sürülmüş olan Coupe modelinin iç alanı hiçte yetersiz değil. Mükemmel genişlikte olan dış mekanının haricinde, kokpit kısmından itibaren orta iç bölümünde, iki geniş L şeklinde yatak olabilen koltuk bulunuyor. Baş altında çift kişilik ana kabin ve açılabilen yataklarla, yeni MX-14 Coupe'de dört kişi rahatlıkla konaklayabiliyor. Banyosu ise yine iç tarafta iskelede konumlanmış. Kokpit bölümünün merkezinde bulunan dümenin hemen arkasında ise mutfağı yer alıyor.

Cantieni Magazzu MX-14 Coupe

MX14-Coupe'nin gücü ise, alıcısının ihtiyacına göre çeşitli seçeneklerle geliyor. Çift motor yapısıyla sunulan en güçlü motor seçeneğinde toplam 960 beygir güç alınabiliyor. Bu yeni modelin ilk üretiminde büyük, 400 beygirlik dizel Volvo motorlar kullanılmış.

Cantieni Magazzu MX-14 CoupeCantieni Magazzu MX-14 Coupe

Teknik detaylar:

LOA - 14 m (45.9ft)

Beam - 4.80 m

Fuel Capacity - 2 x 600 l

Water Capacity - 360 l

Accommodation - 4 berths

Max Persons - 26

Engines - 2 x D6 400hp

Propulsion - stern drives

Speed - 45 knots max

Construction - composite material with carbon fibre, and epoxy resins

www.magazzu.com

 
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.