Satılık Tekneler

Cannes Yat Festivali'nin en büyüğü "Ocean Paradise"
09.08.2014 Cannes Yat Festivali'nin en büyüğü "Ocean Paradise"

Benetti- Ocean- Paradise

Uluslararası yatçılık sektörünün dört gözle beklediği Cannes Yachting Festival, 9-14 Eylül tarihleri arasında Fransa, Cannes'da gerçekleşecek. Avrupa'nın suda gerçekleşen en büyük yat fuarı olan ve Yatvitrini.com'un da sponsoru olduğu Cannes Yachting Festival'da şüphesiz en ilgi çeken konulardan biri; fuarın en büyüğünün kim olacağı. İşte merak edilen sorunun 'büyük' cevabı: 55 metrelik
Ocean Paradise.


55 metre boyundaki dev süperyat Ocean Paradise, İtalyan üretici Benetti tarafından Cannes Yachting Festival'da süperyatlar için özel olarak hazırlanmış Vieux Port'taki ek kısımda sergileniyor olacak.

Benetti- Ocean Paradise- Salon

'Devasa' nitelikteki Ocean Paradise, 6 adet süper lüks kabininde 12 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilecek kapasiteye sahip. Mauro Izzo tarafından tasarlanan Ocean Paradise, 55 metreye yayılmış 3 kat güvertesiyle benzersiz bir görünüme sahip. Zen bahçelerinin Carbon Fiber ile sentezini yansıtan iç dekorasyonu ise alışılagelmedik bir atmosfer ortaya koyuyor. Lüks deri döşemelerin ahşap ve cam bitirişlerle, geniş ve aydınlık bir ortam yarattığı yaşam alanlarında son teknoloji ses sistemleri mevcut. Master kabindeki özel balkon ve beach club'a dönüşen açık kısmı, bu süperyatı son derece etkileyici kılıyor.

Benetti- Ocean Paradise-Master Cabin

Panaromik güneş güvertesinde jakuzi, açık ve kapalı spor salonu, dans pisti ve dış barda TV bölümü yer alıyor. Su seviyesine inildiğinde ise jet ski, wake board, su kayağı ve kaydırak gibi su sporları oyuncakları mevcut.


Ocean Paradise'ın teknik detayları:

Length Overall:

55.00m  (180'5"ft)

Length at Waterline:

-

Beam:

9.60m  (31'5"ft)

Draft (min):

-

Draft (max):

2.90m  (9'6"ft)

Gross Tonnage:

681 tonnes

Accommodations

Guests:

12

Cabins Total:

6

Cabins:

1 Master / 1 VIP / 2 Double / 2 Twin /

Crew:

12


www.benettiyachts.itYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder