Satılık Tekneler

Cannes Yachting Festival'e Geri Sayım Başladı
14.08.2015 Cannes Yachting Festival'e Geri Sayım Başladı Avrupa’nın ve dünyanın en büyük yat fuarlarından biri olan Cannes Yachting Festival’e sadece haftalar kaldı. Yatvitrini.com’un üç yıldır medya partnerliğini yürüttüğü Cannes Yachting Festival 8-13 Eylül tarihleri arasında, uluslararası tanıtımları ve büyüleyici doğal güzellikleriyle ünlü Cannes Koyu’nda gerçekleşecek.

Cannes- Yachting-Festival

Bu yıl 38.’si düzenlenecek olan Cannes Yachting Festival’da 100’e yakın yeni teknenin lansmanı kurulacak olan özel organizasyon alanlarında, deniz üzerinde yapılacak. Katılımcı firmalar, bir çok tekneyle seyre çıkarak deneme imkanını da ziyaretçilere sunacak. 

Çok gövdelilerin gövde gösterisi

40’a yakın çok gövdeli tekne, Cannes Yachting Festival’da meraklılarıyla buluşacak. 10 ile 22 metre aralığında sıralanacak olan çok gövdeli tekneler arasında katamaran motoryatlar ile yine katamaran gövdeli yelkenli yatlar ve trimaran yelkenliler yer alacak.

15 metrenin altında 210 motoryat

Cannes Yachting Festival’da bir diğer dikkat çeken rakam ise küçük teknelerin sayısı. 15 metrenin altında boy uzunluğuna sahip teknelerin sayısı festivalde 210’a ulaşıyor. Klasik sert gövdeli veya şişme bot tipi teknelerin oluşturduğu bu bölümde 5 metreden küçük motorlu servis botları da mevcut. ‘RIB Village’ adlı ayrı bölümde sergilenecek olan bu küçük tekneler kolay ulaşılabilir ve verimli yapılarıyla, Cannes Yachting Festival’da birbirleriyle rekabet edecek.

Cannes- Yachting-Festival

Cannes Yachting Festival’da bu sene ilk defa Riviera Card uygulaması başladı. VIP Club’a giriş hakkı, festival boyunca benzersiz yatların içlerini gezebilme ve festival alanını rehber eşliğinde denizden tavaf etme gibi ayrıcalıklar, Riviera Card sahiplerine festival süresince sunulacak. Riviera Card’ın ayrıcalıkları sadece bunlarla sınırlı değil. Yine festival süresince organizasyon alanına ulaşım için VIP shuttle araçlarını kullanabilme ve helikopter transferi gibi hizmetler, Riviera Card sahiplerine sunulacak. İki kişilik olarak satılan Riviera Card’ın fiyatı 800€. 

Önceden internet aracılığıyla 15€’dan satılan biletler, fuar günü organizasyonun kapısından kişi başı 18€’dan satılacak. Festivale dünyanın dört bir yanından yaklaşık 50 bin ziyaretçinin katılımı öngörülüyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder