Satılık Tekneler

Cannes Yachting Festival’da 4 lüks Sunreef sergilenecek
22.08.2014 Cannes Yachting Festival’da 4 lüks Sunreef sergilenecek

Yatvitrini.com’un da resmi sponsor olduğu, yat ve denizcilik sektörü açısından dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olarak kabul edilen Cannes Yachting Festival 2014 yaklaşıyor. 9-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Cannes Yachting Festival’da Sunreef Yachts, 4 lüks katamaran modelini sergileyecek. Katamaran gövdeli 4 yat, birbirinden benzersiz özellikleriyle görenleri hayrete düşürüyor.

Sunreef-motoryacht-70

Bu yıl Sunreef, motoryat seçeneği olarak 70 Sunreef Power Yacht’ı ve 60 Sunreef Power Yacht’ı sergileyecek. Piyasaya yeni sürülen 70 Sunreef Power Yacht, 1 Life, IPS sistemleri sayesinde kolay manevra kabiliyeti sunuyor. Açık salon alanı, flybridge’de yer alan spor salonu ve kıç tarafta bot saklamak için platform kısmıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Büyütülmüş yaşam alanları, düşük yakıt tüketimi, stabil seyir özelliği ile 70 Sunreef Power Yacht yüksek konforu garanti ediyor.

Sunreef- Ipharra

60 Sunreef Power Yacht, Ocean’s 11, alıcısının istekleri doğrultusunda tasarlandı. Özel yapım bir proje halinde ortaya çıkan yatın yarı açık yaşam alanı salon ve navigasyon istasyonu yerine bar bölümüyle özelleşmiş oluyor. Genel olarak 70 Sunreef Power’ın özelliklerinden eksiği olmayan 60 Sunreef Power Ocean’s 11, 27.5ft (8.5metre) eni sayesinde daha ‘kalabalık’ marinalarda da nispeten daha rahat yer bulabilir.

Sunreef-Houbra

Yelkenli Sunreef 102, Sunreef’in yelkenli modeli olarak Cannes Yachting Festival’da sergilenecek. Sunreef 102, 2010 senesinde suya indi. Dünyanın en büyük gezi katamaranları arasında yer alıyor. Aynı zamanda Double Deck serisinin ilk yelkenli katamaranı.

Temmuz 2014’te piyasaya açıklanan Sunreef 58 Blue Desert ise Sunreef’in sergileyeceği diğer yelkenli katamaran. 7 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan yelkenli katamaran, yüksek konforuyla öne çıkıyor.


http://www.sunreef-yachts.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.