Satılık Tekneler

Cannes Yachting Festival başladı!
09.09.2015 Cannes Yachting Festival başladı!
Yatvitrini.com'un medya partneri olduğu, Avrupa’nın ve dünyanın en büyük yat fuarlarından biri olan Cannes Yachting Festival, ziyaretçilerine kapılarını açtı. 

Cannes-Yachting-Festival

8-13 Eylül tarihleri boyunca, uluslararası tanıtımları ve büyüleyici doğal güzellikleriyle ünlü Cannes Koyu’nda yapılan Cannes Yachting Festival, bir festival havasında başladı. 

Bu yıl 38.’si düzenlenen Cannes Yachting Festival’da 100’e yakın yeni teknenin lansmanı, kurulan özel organizasyon alanlarında ve deniz üzerinde yapılacak. Katılımcı firmalar, bir çok tekneyle seyre çıkarak deneme imkanını da ziyaretçilere sunuyor. 

Cannes-Yachting-Festival -1

40’a yakın çok gövdeli tekne, Cannes Yachting Festival’da meraklılarıyla buluşuyor. 10 ile 22 metre aralığında sıralanacak olan çok gövdeli tekneler arasında, katamaran motoryatlar ile yine katamaran gövdeli yelkenliler ve trimaran yelkenliler yer alıyor.

Cannes Yachting Festival’da bu yıl, 15 metrenin altında boy uzunluğuna sahip teknelerin sayısı 210’a ulaşıyor. Klasik sert gövdeli veya şişme bot tipi teknelerin oluşturduğu bu ayrı bölümde, 5 metreden küçük motorlu servis botları da mevcut. ‘RIB Village’ adlı ayrı bölümde sergilenecek olan bu küçük tekneler, kolay ulaşılabilir ve verimli yapılarıyla, Cannes Yachting Festival’da görülmeye değer.

Cannes-Yachting-Festival -2

Cannes Yachting Festival’da bu sene ilk defa Riviera Card uygulaması başladı. VIP Club’a giriş hakkı, festival boyunca benzersiz yatların içlerini gezebilme ve festival alanını rehber eşliğinde denizden tavaf etme gibi ayrıcalıklar, Riviera Card sahiplerine festival süresince sunuluyor. Riviera Card’ın ayrıcalıkları sadece bunlarla sınırlı değil. Yine festival süresince organizasyon alanına ulaşım için VIP shuttle araçlarını kullanabilme ve helikopter transferi gibi hizmetler, Riviera Card sahiplerine sunuluyor. İki kişilik olarak satılan Riviera Card’ın fiyatı 800 €. 

Cannes Yachting Festival biletleri, organizasyon girişindeki gişelerde kişi başı 18 €’dan satılıyor. Festivale dünyanın dört bir yanından yaklaşık 50 bin ziyaretçinin katılımı öngörülüyor.
 
www.cannesyachtingfestival.com
yatvitrini.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.