Satılık Tekneler

Cannes Yachting Festival 40. Kez Kapılarını Açıyor
06.09.2017 Cannes Yachting Festival 40. Kez Kapılarını Açıyor Bu sene 40. yılını kutlayacak olan dünyanın önde gelen yat organizasyonlarından Cannes Yachting Festival, organizasyon tarihinde görülmüş en büyük süperyatı ağırlayacak. Festival kapsamında Cannes’ın şık iskelelerinde bağlı olacak olan Double Down isimli Codecasa yat, 65 metre boyunda. 

Cannes Yachting Festival 40. Kez Kapılarını Açıyor

Double Down, Della Role Design tarafından tasarlanmış olup, 8 kamaralı iç düzeninde 12 kişilik misafir kapasitesi sunuyor. Bir master suit ve 5 VIP kamaraya sahip olan süperyatta sinema salonu da var. 

Cannes Yachting Festival 40. Kez Kapılarını Açıyor.

Yatçılık endüstrisi takviminde büyük yankı uyandıracak olan Cannes Yachting Festival’da, bu yıl 100’den fazla dünya lansmanı yapılacak. Fuar boyunca birçok seyir testi de gerçekleşecek. 

Cannes Yachting Festival 40. Kez Kapılarını Açıyor..

Teknelerin dışında fuarda; ‘Luxury Gallery’ başlığı altında lüks otomobil, saat, mücevherat, gastronomi, özel havacılık, deri ve tasarım sektörlerinden önde gelen markalar ürünlerini sergileyecek. Solo dünya turu yarışının galibi, efsanevi yelkenci Armel Le Cleac’h’da Cannes Yachting Festival’a konuk olacak. 2016-2017 dünya turu rekorunu elinde bulunduran Le Cleac’h, fuarda konuşma yapacak ve röportajlarda bulunacak. 

 
www.cannesyachtingfestival.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.