Satılık Tekneler

Cannes Yachting Festival 2014
25.06.2014 Cannes Yachting Festival 2014


Cannes Yat Festivali (Festival de la Plaisance de Cannes) olarak bilinen dev organizasyonun bu yıl 37.’si düzenlenecek. YatVitrini.com'un resmi basın partneri olduğu ve Avrupa’nın ‘suda’ yapılan en büyük yat fuarı olan Cannes Yachting Festival, 9-14 Eylül 2014 tarihlerinde yapılacak. Uluslararası dünyanın önde gelen firmalarının katılacağı fuarda hibrit dizel-elektrikli modeliyle Benetti Tradition Supreme 108, 58 HT Chaseboat, Riva Mythos 133, Lagoon 630 Motor Yacht, Fransız üretici Jeanneau’nun ilk Oceanis 60’ı gibi birçok model ilk kez görücüye çıkacak. Ek olarak 500’den fazla yeni ve 50’den fazla ikinci el tekne fuarda sergilenecek. 

Cannes Yacht Festival

Yeni ismi ve yenilenen yüzüyle bu yıl ziyaretçilerine kapılarını açacak olan Cannes Yat Festivali birçok yeniliğe sahip olacak. Nice-Côte d’Azur Chamber of Commerce and Industry tarafından yenilenen Cannes marinaları misafirlerinin yüzünü güldürecek. 50 bin'den fazla ziyaretçinin beklendiği yat festivalinin düzeninde de yenilikler olacak. Bu sene 8 ayrı bölüme ayrılan Cannes Yat Festivali iki ayrı marinaya dağılmış durumda. Farklı renkler ve isimlerle ayrılan bölümleri gezmek daha basit olacak.


http://www.cannesyachtingfestival.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder