Satılık Tekneler

Canados Yachts 969 Coliseum
08.09.2016 Canados Yachts 969 Coliseum
İtalyan tersane Canados Yachts, 2017 yılının projesini açıkladı: 969 Coliseum.

Marco Casali’yle işbirliği içinde geliştirilen tasarım, yüksek dümen evine sahip 29,5 metre boyunda bir yeni nesil motoryat. Genişliği ise 6,62 metre. Fransız sahipleri için inşa edilecek olan ​Canados 969 Coliseum, firmanın 2017’de hayata geçireceği en büyük proje olacak. 

Ana güvertesinde yer alan tam genişlikteki master kamarasıyla birlikte, alt güvertede konumlanan 2 VIP kamara ve 2 adet çift kişilik misafir kamarasıyla toplam 10 kişilik misafir konaklama kapasitesi sunuyor. Konaklayabilen mürettebat sayısı ise 4 kişi. 

Canados 969 Coliseum’un kıç güvertesinde yer alan kapakların ardında, iki ayrı servis botu garajı var. Bunlardan birinde servis botunu saklarken, diğerinde 2 adet jet ski taşımak mümkün. 

Canados 969 Coliseum.

Motoryatın iç mekan unsurlarını ele alacak olursak, ana salonunda 65 inçlik dev ekran televizyon ve tüm misafirleri ağırlayacak kapasitede oturma grubu mevcut. 35 metrelik motoryatların master kamaralarıyla kıyaslanacak düzeyde ve boyutlarda olan master kamarasında, ebeveyn banyoyla birlikte sauna ve makyaj odası da düşünülmüş. 

Caterpillar ve MAN makine seçenekleri olan Canados 969 Coliseum, en büyük opsiyonu olan 5400 beygirlik ile 30 knot’ı aşan süratlere erişebilecek. Ek olarak yaklaşık 10.000 litrelik yakıt kapasitesi sayesinde, 500 deniz mili üzeri mesafeleri katedebilecek. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder