Satılık Tekneler

Canados, Gladiator 90’ı Tanıttı
09.05.2016 Canados, Gladiator 90’ı Tanıttı
Yeni el değiştiren İtalyan tersane Canados, Canados 90 Open serisinin yerine yeni Gladiator 90’ın geleceğini açıkladı. Sportif bir motoryat olan Gladiator 90, 2017’nin baharında lanse edilecek.

Gladiator 90

Piyasadaki en süratlı açık motoryat olmak üzere tasarlanan Gladiator 90, üç ayrı güç paketiyle pazara sunulacak. Alıcıların ihtiyacına göre değişiklik gösteren güç paketlerinde farklı motor seçenekleri ile itiş sistemleri sayesinde motoryat; 33, 48 ve 55 knot maksimum süratlere erişebilecek. Güç paketi seçeneklerinin ötesinde, motoryatın iç mekanı da bir çok farklı seçenek ile karşımıza çıkacak.

Gladiator 90-2

Üç veya dört kamaralı opsiyonlarda, farklı mürettebat kamarası düzeni de alıcıya sunulacak. Motoryatın mutfak bölümünün makine dairesiyle misafir kamaraları arasında yer alması, gürültü için bir bariyer oluşturacak. 

Gladiator 90-3

Gladiator 90’ın ana güvertesinde, karşılıklı konumlanmış iki oturma grubunun olduğu bir salon mevcut. Cam panellerle ayrılmış olan dümen istasyonuyla birlikte, yemek bölümü de ana güvertenin baş tarafında yer alıyor. Direksiz yan pencereler, manzaranın engelsiz bir şekilde salondan seyredilebilmesini sağlıyor. Salon kısmının tam üzerinde kayarak açılan sert tavan, özellikle güzel havalarda yine bu bölümün atmosferini ‘yükselten’ unsurların başında geliyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.