Satılık Tekneler

Camper & Nicholsons Yachts'dan Sagitta 42
04.09.2014 Camper & Nicholsons Yachts'dan Sagitta 42

Camper & Nicholsons Yachts, yeni Sagitta 42'yi tanıttı. Sportif ve gündelik deniz keyfi arayanlar için tasarlanan Sagitta 42, çok yönlü bir tekne. Gereksiz hiç bir detayı barındırmayan tasarımıyla Sagitta 42, zamandan arındırılmış bir görünüm ortaya koyuyor.

Sagitta 42 -Tender

Her C&N Yachts'ta olduğu gibi yeni Sagitta 42'de de denize elverişlilik ön planda tutulmuş. Derin 'V' gövde yapısı, Raymond C. Hunt tasarım ekibi tarafından performansı garanti eder şekilde tasarlanmış. Zorlu deniz koşullarında, dalgalara karşı seyirlerde dahi süratten feragat etmeden yola devam edebilmek, Sagitta 42'nin birincil prensibi.

C&N, Sagitta 42'nin üretiminde son teknolojilerden faydalandı. Vakum infüzyon ile köpük sandviç metoduyla gövdenin yan kısımları yapıldı. Alt kısım ve yapısal elementleri ise sağlam, Kevlar ile güçlendirildi. Bu sayede ağırlık merkezi mümkün olduğunca altta tutulmuş oldu ve salınım minimuma indirildi.

Sagitta 42- üst görünüm

Teknenin genel yapısı, etrafında yürünebilecek şekilde tasarlandı. Baş tarafta korumalı güneşlenme alanı, kıç tarafta ayrıca güneşlenme minderleri düşünülmüş. Dümenin arkasında iki kişilik koltuk ile geniş elektronik paneli, sert yapıdaki tavanın altında kalıyor.

Sagitta 42 aynı zamanda sportif balıkçılık için 'Sport Fisherman' versiyonuyla da piyasaya sunuluyor. Dalış ve balıkçılık için gerekli tüm ekipmanlar ile donatılıyor.

Sagitta 42- Fisherman

Sagitta 42'nin iç kısmında tekne sahibi için tamamen özel yaşam alanı mevcut. Baş altında master suit ve ayrı ebeveyn banyo bulunuyor. İç kısmın diğer bölümünde ise mutfak kısmı düşünülmüş.

Teknik özellikleri:

Length - 13.96 m

Beam - 3.8 m

Draught - 0.96 m

Displacement - 11.9 tonnes

Maximum speed - 36 knots

Engines 2 x Volvo Penta IPS 500; 370hp @ 3500 RPM

Concept and design - Camper & Nicholsons Yachts

Naval architect - Hunt Design


http://www.camperandnicholsons.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.