Satılık Tekneler

Çağla Dönertaş Dünya Kupası'na Katılıyor
20.11.2014 Çağla Dönertaş Dünya Kupası'na Katılıyor
Yelken Milli Takımı ve Fenerbahçe Kulübü sporcusu Nazlı Çağla Dönertaş, Dünya Kupası'na katılmaya hak kazandı. Yelken'de Dünya Kupası Final Yarışları 26-30 Kasım tarihleri arasında Abu Dhabi/Birleşik Arap Emirlikleri'nde yapılacak.

İlk defa düzenlenen ve seçmeleri dünya çapında gerçekleştirilecek yarışlarda, Türkiye'yi Milli Yelkenci ve Fenerbahçe Kulübü'nun lisanslı sporcusu Çağla Dönertaş temsil edecek. 

Çağla Dönertaş Dünya Kupası'na Katılıyor

Türkiye Yelken Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Nazlı Çağla Dönertaş'ın bu yıl ilk kez düzenlenecek ve Abu Dabi'de gerçekleştirilecek Dünya Kupası'na katılacağı belirtilerek; "Bu yarışta ülkemizi temsil edecek sporcumuzun yetişmesinde ve desteklenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Türkiye Yelken Federasyonu olarak milli takım sporcumuz Nazlı Çağla Dönertaş'a başarılar dileriz" denildi. 

Seçmeleri Laser Radial Rank (Dünya Ligi) Santander'de gerçekleştirilen Dünya Şampiyonası ve 2014 içerisindeki Dünya Kupaları'na göre yapılan yarışlara, her sınıftan dünyanın en iyi ilk 20 sporcusu davet edildi. 


Çağla Dönertaş Dünya Kupası'na Katılıyor

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada da; "Dünya yelkenciliğinin bir hafta süreyle odak noktası haline geleceği ve ülkemizin tanıtımı açısından da büyük önem arz eden yarışlara davet edilen olimpiyat sporcumuz Nazlı Çağla Dönertaş’a, oldukça çekişmeli geçecek olan olimpiyatlar seviyesindeki yarışlarda başarılar dileriz" ifadeleri kullanıldı.

Çağla Dönertaş ise, özellikle davet ile katılımın gerçekleşmesi ve Türkiye'den sadece kendisinin çağrılmasından dolayı da çok heyecanlı olduğunu belirtti.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.