Satılık Tekneler

Burgess’in Listesindeki Motoryat Koji Satıldı
25.07.2016 Burgess’in Listesindeki Motoryat Koji Satıldı Tam boyu 34,4 metre olan motoryat Koji, Edmiston & Company’den Alex Koersvelt aracılığıyla satıldı. 5 milyon 250 bin Euro’dan listede yer alan motoryat Koji, İtalyan tersane Arno’da inşa edilmişti. Andrea Bacigalupo tasarımı olan motoryat, 2012’de ilk sahibine teslim edilmişti. 

Koji

Tersanenin Leopard 112’ serisinden olan Koji’nin iç dekorasyonunu, Laura Pomponi yapmıştı. Yumuşak mobilya tarzının canlı renklerle birleştiği iç tasarımda, koyu parke zemin kaplamaları tercih edilmiş. Sunduğu 3 ayrı kamarada, toplam 7 misafir ağırlama kapasitesi olan süperyatın tekne sahibi kamarası tam genişlikte olacak biçimde tasarlanmış. Kamaraların tümünde son teknoloji eğlence sistemleri ve dev ekran televizyonlar var.

Açık plan salonuyla dikkat çeken iç mekanının en kritik yaşam alanını da, bu ana salon oluşturuyor. Dev ekran televizyon ve oturma grubunun bulunduğu salon kısmında, geniş bir masa, wet bar ve eğlence sistemleri mevcut. Dümen istasyonunun alt hizasında da sinema salonu var. 

Motoryatın kıç güvertesi salonla bir bütün halinde. Yine entegre üç büyük kanepenin yer aldığı bu kısımda, çift kişilik güneşlenme minderi ve gölge alan tasarlanmış. En kıçta ise dışa doğru çıkık yüzme platformu düşünülmüş. 

Üç adet 2400’er beygirlik MTU dizel makinelere sahip olan motoryat Koji, jet itiş sistemleri sayesinde 40 knot’ı aşan süratlere erişebiliyor. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.