Satılık Tekneler

Bugatti Niniette 66
16.03.2017 Bugatti Niniette 66 İki ikon marka Bugatti ve Palmer Johnson tasarım, teknoloji ve performansa dair olan bilgilerini ve güçlerini birleştirerek, spor yatların geleceği için cesur bir adımda bulundu. Bugatti Niniette 66 muhtemelen rüyalarınızı süsleyen bir yat. 207 senelik tecrübeye sahip iki marka, Bugatti Chiron’dan esinlenerek sınırlı sayıdaki Niniette modelini yaratıldı.

Bugatti Niniette 66

Kimsenin sahip olmadığı vizyona sahip Palmer Johnson ve Bugatti markaları, lüks otomobil ve yat endüstrisinde her zaman geçerli, modern tasarımları ile hayal edilemez deneyimleri gerçekleştiriyorlar. Özel siparişe göre istenildiği gibi tasarlanan Niniette 66, MAN V8 motorları sayesinde saatte 88.90 kilometre hıza çıkabiliyor. Dünyanın en hızlı arabasını üreten markadan da beklenilen performansı garantiliyor. 

Bugatti Niniette 66.

Chiron modelinin inanılmaz tasarımının hatlarını ve çizgilerini taşıyan 20 metrelik yatın kıç tarafında, jakuzisi ve bir şampanya barı da var. Güvertede bir şömine ve güneşlenme minderi de bulunuyor. 

Monako merkezli yat üreticisi Palmer Johnson ve Bugatti arasındaki ortaklık, 50 ila 88 feet uzunluğunda olacak yeni bir yat serisi ile sonuçlandı. Bugatti ve Palmer Johnson tamamen farklı taşıt araçları üretmelerine rağmen, ikisi de belirgin bir tasarım sınıfının elementlerini bugüne kadar paylaştılar.

Bugatti Niniette 66..

Öncelikle, Niniette 66'nın hem iç hem de dış tasarımında ünlü Bugatti at nalı şeklini fark edeceksiniz. Niniette 66'nın yan tarafını süsleyen bu şeklin en belirgin uygulaması, doğrudan Bugatti Veyron ve Chiron'dan esinlenilmiş. Otomobiller için en azından, at nalı şekli güzel görünebilir - aynı zamanda büyük 8.0 litrelik W-16 motorunu soğutmak ve beslemek için önemli hava akışına izin verir. Niniette 66'nın alt güverte iç tasarımı, gövdeyi bir araya getiren büyük bir at nalı şekline sahip. 

Bugatti Niniette 66....

Bugatti'nin tasarım patronu Etienne Salomé, Niniette'in görünümüne dikkat çekerek; “Bir limana girerken çok uzak bir mesafeden bile olsa, Niniette her zaman gerçek bir Bugatti olarak kabul edilecek.” diyor.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde iç dekorasyon ve güverte, karbon fiber ve deri ile tıka basa doldurulmuş. Ancak, güverte üzerinde doğal olarak mavi renkli ve meşe ağacından bir ahşap bulunuyor. 

Bugatti Niniette 66,

İki adet MAN V-8 motoru, Niniette 66'yı 44 knot'luk yüksek hızlara çıkartıyor ve sponsonlar pürüzsüz, dengeli bir sürüş garantisi veriyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder