Satılık Tekneler

Broom V8M Konsepti
28.01.2016 Broom V8M Konsepti
Londra Yat Fuarı’nda ilk kez tanıtılan Broom V8M konsept tasarımı, Norfolk tersanesi ile gerçeğe dönüşebilir.

Broom V8M

Güçlü, dayanıklı ama pek de sportif olmayan gezi tekneleri tasarlayan Broom Boats, bu yeni tasarımıyla karakterinin sınırlarını zorlayacak gibi duruyor. Son derece radikal bir tasarım olan V8M sürat teknesi, Broom’dan beklenen tasarım konseptlerinin neredeyse tam tersi nitelikte. Tasarımın hayata geçirilmesi için üretici Norfolk ile görüşmeler devam ediyor.

Karbon fiber-aramit kompozit gövdesi sayesinde, güçlü ve bir o kadarda hafif yapıya sahip olan V8M sürat teknesi konsepti, üstün gövde tasarımı sayesinde oldukça kolay manevra yapabilir bir tasarım. 350 beygir güç üretebilen tek Yanmar 8LV motor ve Rolls Royce FF270 jet itiş sistemleri ile, teknenin 40 knot üzeri süratlere rahatlıkla çıkabileceği hesaplanıyor. 

Broom V8M-2

Bang & Olufsen stereo ses sistemleri, geriye dönebilen dümen koltukları, Raymarine navigasyon sistemleri ve Bluetooth bağlantısı ile, tekne hem seyirde hem denizin keyfini çıkarmada oldukça donanımlı. 
 
www.broomboats.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.