Satılık Tekneler

Brig Navigator N700
26.09.2014 Brig Navigator N700

Brig Navigator 700, 7 metre boyuyla; çok yönlülüğü, dayanıklılığı ve 11 kişilik seyir kapasitesiyle dikkat çekiyor. Çift motorlu vesiyonunda ise kapasitesi tam 12 kişi!


Navigator serisinin yepyenisi olan N700, derinlemesine tasarlanmış Deep-V gövde yapısıyla 1800 kg taşıma kapasitesine sahip. Kendi ağırlığı ise sadece 700kg. 

Falcon ve Eagle serilerinin 'ortası' olarak piyasada yer alan Navigator serisi, her türlü kullanımda stabilite ve güvenliği maksimum seviyede tutuyor. Motoryatlar için servis botu veya günlük gezi teknesi olarak da kullanılabilen N700, son derece pratik bir bot. 

Yeni N700'ün genişliği 2.8 metre. Katı fiberglass gövde yapısı, kaymaz güverte yüzeyi, 58cm çaplı Hypalon tüpleri sayesinde güvenlik en üst seviyede tutuluyor. Maksimum kullanılabilir motor gücü 225 beygir olarak belirlenmiş. İsteğe göre çift motorlu versiyonu da satın alınabiliyor. N700 botun diğer dikkate değer özellikleride kendi kuruyan zemini, saklama alanlı tam genişlikteki arka koltuğu ve deniz oyuncakları çekme aparatları.

 

http://www.brig-ribs.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder