Satılık Tekneler

Breedendam Yenilendi
30.10.2014 Breedendam Yenilendi
Breedendam, tasarımı Guido de Groot Design tarafından yenilenen, MTB Fourzero ve MTB Threezero’yu uluslararası pazarlarda satışa sunarak yeni bir sayfa açtı.

Breedendam Yenilendi

Breedendam'ın üç yeni modeli ile, serisinde dokuz metreye kadar olan tüm modelleri tamamladı. Sunumu yapılan yeni tasarımlı MTB Fourzero modelini, aynı konsepte sahip yeni modeller de takip edecek.

Breedendam Yenilendi  Bu gelişmeler sonrasında Breedendam’ın baş döndürücü modelleri ile pazarda süper kaliteli ve en üst düzeyde işçiliğe sahip modelleri, kendilerini bir kademe daha yukarı taşıyacaktır. 

Breedendam, kendilerini bir üst kademeye taşıyacak yolda yeni uluslararası ortaklarla çalışırken profesyonelliklerini de, tasarım, ürün geliştirme, yapım ve yenilikler boyutunda da geliştirdi.
Aynı zamanda markanın damgası olarak tanımladıkları tarihi hazineyi ve servis kalitesi değerlerini de korumaya devam ediyorlar. Breedendam Yachts, yıllardır güçlü ekibi ile ürün geliştirmeye devam etmekte ve her zaman tersanesini geleceğe hazır tutmaktadır.

Breedendam Yenilendi

Yeni modellerin sunulması ve organizasyon yapısındaki değişimin yanı sıra Breedendam Yachts, tamamıyla pazarlama konseptini de geliştirdi. Yeni web sitesi ve periyodik bülten ile pazara ve kamuya bilgi aktarımı yapacak. 

Breedendam Yenilendi

Firma aynı zamanda sosyal medyayı da etkin olarak kullanacak, Facebook ve Twitter üzerinden en son gelişmeleri takipçileri ile paylaşacak. Tabii ki, sektörün olmazsa olmazı broşürler ve kataloglar da tamamıyla yenilenmiş.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.