Satılık Tekneler

Breedendam Yachts - MTB fourzero
04.02.2016 Breedendam Yachts - MTB fourzero
Hollandalı Breedendam Yachts, en son tasarımları olan, MTB fourzero modelinin ilk teknesinin satıldığını duyurdu. Siparişi alınan 13,37 metre uzunluğundaki retro klasik yat henüz yeni lanse edilmiş olmasına rağmen, kısa sürede siparişe dönmesi ile yeni bir faza dönülmüş oldu.  

MTB-fourzero-Wheelhouse

Guido de Groot tarafından tasarlanan yeni yat, en son teknolojik ürün ve ekipmanlar ile donatılmış durumda. Yeni teknenin üretimine, Hollanda’nın Leeuwarden kentindeki Breedendam Yachts’ın portföyündeki diğer teknelerin üretiminin devam ettiği, tersanede başlanılacak. Teknenin alüminyum gövdesi mavi renkli olacak ve yatı sipariş eden müşterinin istemiş olduğu, çok geniş bir çeşide sahip olacak dalış malzemeleri ve hidrolik denize giriş merdiveni de dahil olmak üzere, ilave bazı özellikler de bulunacak.

MTB-fourzero-Wheelhouse-2

İlk MTB FourZero, hem sıcak hem de soğuk iklimlerde kullanılabilecek şekilde donatılacak, böylece tekneye Hollanda’dan Karayipler’e kadar pek çok yerde binilebilecek. Yatın bir başka önemli özelliği ise; Hollanda’daki Wadden Adaları ve diğer sığ bölgeleri keşfetmesine, teknenin düşük su kesimi izin verecektir.

Yatın yerleşimi dört kişinin konaklaması için çok pratik şekilde düzenlenmiş. Tam donanımlı bir mutfak, iki kişilik yatağa dönüşen bir yemek bölümü, bir master kabin, büyük bir banyo ve duş, dümen köşkü ile büyük bir oturma salonu bulunuyor. Yatın iç tasarımı klasik dış görünümün aksine, çağdaş bir tarzda ve rahat bir ortam sağlayacak biçimde şekillendirilmiş. 

MTB-fourzero-Wheelhouse-3

Yattaki ana ahşap malzeme tik, yüzeyler yat sahibinin zevkini yansıtacak şekilde belirlenmiş. Tik ağacının doğal rengi korunarak cilalanmış ve paslanmaz çelik aksamlar kullanılarak, ahşabın doğal görünümü daha da ortaya çıkartılmış. Yüksek kaliteli sentetik deri ve dış mekan kumaşları döşemelik olarak kullanılırken, yat sahibinin alt güvertedeki kamarasının duvarları, Alcantara ile kaplanmış. Kullanılan kumaşların yumuşacık ve rahat olmasının yanı sıra, dayanıklı, son derece güçlü ve leke tutmama özelliği var. Güzellik, gelenek ve teknoloji arasında mükemmel bir denge ile, çağdaş iç dekorasyon tarzı ilave bir katma değer sunuyor.

MTB-fourzero-Wheelhouse-4

Tüm teknik sistemleri, en son teknolojilerden oluşuyor. Sunroof ve yan kayar pencereler, tamamen elektrikli olarak otomatik şekilde kumanda ediliyor. CAN Bus sistemi, tüm işletim ekipmanlarının kullanımını çok kolaylaştırmış ve hepsi iPad üzerinden kumanda edilebiliyor. MTB fourzero Wheelhouse modelinde, iki adet Volvo IPS600 motor kullanılıyor ve tekne 35 knot maksimum hız yapabiliyor. Yeni sipariş alınan MTB fourzero Wheelhouse teknesinin, 2016 yılının yaz aylarında sahibine teslim edilerek, sezonda Avrupa denizlerinde görülmesi bekleniyor.

www.breedendam.nl

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.