Satılık Tekneler

Bosphorus Cup heyecanı bugün başlıyor
06.06.2014 Bosphorus Cup heyecanı bugün başlıyor

12 yıldır düzenlenen ve her yıl büyük ilgi gören “Bosphorus Cup” yelken yarışları, 5 Haziran Perşembe Günü, antrenman yarışları ile, saat 17.00’da start aldı.

Bosphorus Cup heyecanı bugün başlıyor

Heyecanla beklenen Bosphorus Cup 2014, bugün yapılması planlanan 2 şamandıra parkurlu yarışla start alacak. Hayli yüksek katılımcı listesiyle Türkiye'nin  en önemli yat yarışı organizasyonlarından biri olduğunu yeniden kanıtlayan Bosphorus Cup'ta IRC 1 sınıfında 28 tekne mücadele edecek. Bu sınıfta Bosphorus Cup tarihi boyunca 'kupayı' domine eden Farr 40 tipi yatlardan IRC 1 sınıfında 7 adet kayıt olması dikkat çekiyor. Aynı zamanda IRC 1'de ikişer adet Melges 32 ve Bolt 37 yer alıyor. IRC 2 Sınıfında da toplam 16 kayıt var. IRC 3, 4 ve destek sınıflarından da 32 yat yarışlara kaydoldu. IRC sınıflarının yanı sıra birde Sportsboat sınıfı mevcut. 

6-8 Haziran arasında geçekleşecek Bosphorus Cup'ta bugün Caddebostan parkurunda iki şamandıra yarışı yapılması planlanıyor. Merakla beklenen Boğaziçi yarışı yarın yapılacak. Son gün olan Pazar günüde yine Caddebostan parkurunda iki adet şamandıra yarışı var.

Katılımci Listesi:

Bosphorus Cup heyecanı bugün başlıyor

Efe Sezik

Fotograf: Martinez StudioYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder