Satılık Tekneler

BOSPHORUS CUP 2014” YARIŞLARI’NDA KUPANIN SAHİBİ BELLİ OLDU!
08.06.2014 BOSPHORUS CUP 2014” YARIŞLARI’NDA KUPANIN SAHİBİ BELLİ OLDU!Türkiye’nin önemli spor etkinlikleri arasında yer alan ve bu yıl 13.sü düzenlenen “Bosphorus Cup 2014” yelken yarışlarında, gümüş kupanın sahibi Garanti Sailing Fenerbahçe 1 teknesi ile Oğuz Ayan ve ekibi oldu.  

5-8 Haziran 2014 tarihlerinde düzenlenen, “Bosphorus Cup 2014” yelken yarışları, 8 Haziran 2014 tarihinde, gerçekleşen Caddebostan yarışları ile tamamlandı. 4 günlük yarış serüveninden ardından, “Bosphorus Cup 2014” gümüş kupayı Garanti Sailing Fenerbahçe 1 teknesi ile Oğuz Ayan ve ekibi kazandı.  

Bosphorus Cup-Day3- start

Avrupa’nın en prestijli yarışlarından “Bosphorus Cup 2014” yelken yarışlarında, 2. Protel-Matmazel Teknesi ile Alp Somer ve Toka Yelken ekibi 2. Oldu. Medianova Acadia 3 ile Vedat Tezman ve ekibi, yarışları, 3. Olarak bitirdi. 

Bosphorus Cup 2014”ün ödül töreni ise,  10 Haziran Salı günü, İstinyePark AVM’de gerçekleşecek. Tüm yarış severlerin davetli olduğu, ödül töreninde, kazanan takım, Can Yalman’ın “Bosphorus Cup” için tasarladığı çok özel, gümüş kupayı kaldıracak. İstanbullulara yelken sporunu sevdirmek ve İstanbul Boğazı’nın güzelliklerini dünyaya tanıtmak amacı ile düzenlenen
“Bosphorus Cup”, ‘ORG SPORTS’ , Türkiye Yelken Federasyonu ve İBB Spor A.Ş. tarafından düzenleniyor. Her yıl daha büyük ilgi gören, yurtdışından ve Türkiye’den yelkencilerin yarıştığı “Bosphorus Cup”, Asya ve Avrupa kıtalarını birleştiren ve sonsuz güzellikteki İstanbul Boğazı’nda katılımcılara ve izleyicilere büyük bir heyecan yaşatıyor.

Bosphorus Cup- Upwind

Bosphorus Cup 2014”; Uludağ Premium, Corum, Nespresso, Nikon, Gill, Garmin, Martı İstanbul Hotel, Portline, Medianova ve ISG tarafından destekleniyor. Etkinliğin ana medya partnerliğini ise NTV Spor üstleniyor. Diğer medya sponsorları arasında ise NAVIGA, GQ, Capitol Radio Türkiye ve Yatvitrini.com bulunuyor.

Program;

10 Haziran 2014, Salı 20.00 – Ödül Töreni -  İstinyePark 

Yarış Sonuçları içinhttp://www.bosphoruscup.org/bosphorus-cup-2014-yaris-sonuclari/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.