Satılık Tekneler

Bodrum’da Famous Cup tamamlandı
23.06.2014 Bodrum’da Famous Cup tamamlandı

Vodafone Red sponsorluğunda, BAYK tarafından her yıl düzenlenen Famous Cup, geçtiğimiz Cumartesi ve Pazar günleri yapılan coğrafi rotalı iki yarış ile tamamlandı. Her ekibe bir ünlü ismin dahil edildiği organizasyonda kazanan ekibe HTC marka akıllı telefon hediye edildi. Ek olarak en iyi ‘selfie’ye de HTC akıllı telefon hediye edildi.


Yarışlara damgasını vuran olay Cumartesi günü Palmarina Bodrum – İzmir Yelken teknesinde yaşandı. Şükrü Sanus’un dümeninde olduğu teknenin konuğu, tiyatro sanatçısı Ümit Erdem yarış sırasında denize atladı. Kendisini tekneye almak için geri dönen İzmir Yelken’i ‘binmeyeceğim, gelmeyin’ diyerek reddeden Ümit Erdem’i Bodrum Deniz Kurtarma ekipleri botlarına aldı.

Cumartesi yapılan yarışta iyi bir performans ortaya koyan Kaan Özgönenç ve ekibi, Vodafona Red Team-Boreas olarak birinci oldu. IRC 2, 3 ve Destek sınıflarının birincileri de sırasıyla Oakly-Matador, Efes-Ares ve Aurora X tekneleri oldu. Pazar günü ise rüzgar 25 knot’lara kadar şiddetlendi. Sert havada yarışan ekipler yaklaşık 18 millik rotada mücadele ettiler. IRC 1’in galibi bu kez Acadia 4-Salade Du Chef oldu.


Bu sonuçlarla IRC 1’de Acadia 4-Salade Du Chef birinci, Vodafone Red-Team Boreas ikinci, Team Özonur’un yarıştığı TEB Özel-Farr Away üçüncü oldular. IRC2’nin galibi Oakly-Matador, IRC3’ün gaibi ise Efes-Ares ekipleri oldu.

Yarışların genel sıralaması ise şöyle:

1. Acadia 4-Salade Du Chef (Selim Kakış) 


2. Vodafone Red Team-Boreas (Kaan Özgönenç)

3. Oakley-Matador (Cüneyt Büyükuçak)

Sonuçlar:

http://bayk.org/wp-content/uploads/genel-overall.pdf
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.