Satılık Tekneler

Bodrum kış trofesi III ayağı bugün start alıyor
01.03.2014 Bodrum kış trofesi III ayağı bugün start alıyor

Bodrum kış trofesi III ayağı bugün start alıyor

The Marmara ana sponsorluğunda, TEB Özel Bankacılık’ın desteğiyle Bodrum’da düzenlenen BAYK Kış Trofesi 3. Ayak yarışları bugün start alıyor. 1-2 Mart tarihlerinde yapılması planlanan yarışlarda hava tahminleri yağmur ve fırtına gösteriyor. Birbirinden tecrübeli yelkencilerin kapışacağı yarışlar, zorlu hava koşullarıyla birlikte kıran kırana geçecek.

Haftasonu yarışlarda yaklaşık 50 teknenin katılımı bekleniyor. Cumartesi günü hava 16-20 knot arası esecek ve yağmur ihtimali düşük. Pazar günü ise beklenen yağmurla birlikte gelecek kaçakta, rüzgarın hızı 40 knot’larda (yaklaşık 70 km/s) tahmin ediliyor ve devam eden yağmurla yeniden 20’lere düşüyor.

Günlerin uzamasıyla birlikte IRC-A sınıfları ikisi şamandıra olmak üzere 3 yarış yapacak. IRC-B’ler yine bir gün tek şamandıra yarışında, diğer gün coğrafi rotalı parkurda yarışacak. Start saatleri her iki gün için de 11.30 olarak belirlenmiş. Yarışın ödülleri 22 Mart 2014 tarihinde sahiplerini bulacak.Fotoğraf: Çiğdem YurtseverYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.