Satılık Tekneler

Boca Bash 2016
29.04.2016 Boca Bash 2016
Boca Bash” on yıldan daha uzun süre önce, bir avuç tekne sahibinin bir araya gelmesi ile başlamış, günümüzde ise geleneksel hale gelmiş on binlerce kişinin toplandığı bir organizasyona dönüşmüştür. Organizatörler bu etkinliğe daha çok küçük teknelerin katılmasını tavsiye ediyorlar, daha büyük teknelerin ise uzak durmasını istiyorlar.

Boca-Bash

Boca gölü, geçtiğimiz hafta sonu tüm gün denizdeki partileri ile geleneksel Boca Bash organizasyonuna ev sahipliği yaptı. Her yıl tekne sahiplerinin her hangi bir kayıt ücreti ödemeden bir araya geldikleri organizasyonda, maalesef seviyenin daha azaldığı gözlemlenmektedir.

Boca-Bash-2

Amerika’nın güney sahillerindeki binlerce tekne sahibi, bu önemli organizasyonu yazın başlangıcı olarak büyük bir özlemle bekliyorlar. Suyu, denizi, denizde olmayı sevenler ve denizin kendilerinin bir parçası olmasını isteyenler bu organizasyonu kaçırmıyorlar. 

Boca-Bash-3

Bu büyük organizasyonda binlerce tekne bir araya geliyor ve on binlerce deniz aşığı partilerde eğleniyor. Boca Bash organizatörleri etkinliğe katılanları, günün sonunda çevrelerini temizlemeye mecbur tutuyorlar. Bu konuda bu yıl çok daha sıkı denetimler yapıldı ve sonrasında gönüllüler ile birlikte kalan çöpler temizlendi.2016 yılındaki Boca Bash canlı eğlencelerinin yanı sıra, çıkan kavgaları ile de basında yer aldı. Etkinlik geleneksel olarak her yıl Nisan ayının son Pazar günü düzenleniyor. Halka açık olan etkinlik için şimdiden 2017 yılının hazırlıkları başladı. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.