Satılık Tekneler

Boat Show’un En Ucuzu - BRIG D200S
08.10.2015 Boat Show’un En Ucuzu - BRIG D200S
Burla Marine olarak, Türkiye’ye ithalatı yapılan Brig şişme botlarının Brig D200S modeli, 35. İstanbul Boat Show’un en ucuz teknesi olarak dikkatleri bir anda üzerine topladı. 

Ukrayna üretimi olan Brig şişme botlar, kalitesi, üretim teknolojisi ve dayanıklılığı ile ön plana çıkmasının yanı sıra, uygun fiyatlarıyla da daha cazip hale gelmekte. Şişme botlar geniş kullanım alanları ve ergonomik yapıları sayesinde, kullanıcısına keyifli anlar sunuyor. ,

Brig D200S

Brig D200S modelinin ağırlığı sadece 16 kilogram. Bir sörf veya kaykay taşır gibi şişme bot ile artık güvenli deniz keyfi yaşanabilecek. Şişme botlar kolay taşınabilmeleri açısından da son yıllarda deniz severlerin tercihi haline gelmektedir. RIB şişme botlar ayrıca lüks yatların servis botu olarak da görev yapmaktadırlar.

Brig şişme botları, Dingo, Baltic, Falcon Tenders, Falcon Riders, Rescue ve Eagle modelleri ile her türlü kullanıcıya hitap edecek çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Her yıl gelişen teknolojisiyle, Türkiye pazarında daha önceki yıllarda olduğundan da fazla yer almak için, çok iddialı bir şekilde 2016 sezonuna hazırlanmakta. Bu nedenle 35. İstanbul Boat Show’da yepyeni modelleri ve aerodinamik üstünlüğüyle, 2016 sezonunda da deniz severlerin vazgeçilmezi ve tercih ettiği şişme bot markası olmaya aday.

Brig D200S, 2,00 metre boyunda olup, iç kısım genişliğinin 1,25 metre olması bot içinde rahat hareket imkanı sağlıyor, ayrıca 2 kişi taşıma kapasitesine sahip. İç kısım uzunluğu ise 52 santimetre olan şişme botun iki adet hava bölmesi bulunuyor, hava tüplerinin çapı 36 cm.

Izgara tabanlı Brig D200S 16 kg. ağırlığı ile de kendine tüy kadar hafif dediriyor. Brig D200S şişme botu modelinde 200 kg. toplam taşıma kapasitesi bulunuyor. Brig D200S modelinde kullanılabilecek motor maksimum 18 kg ve kısa şaft olmalı. Kullanılabilecek maksimum güç 3 HP, tavsiye edilen motor ise 2 HP gücünde olmalı.

Brig D200S-1

Brig üretimi RIB şişme botların en büyüklerine baktığımızda, dikkatimizi Eagle serisinden Brig E580 çekiyor. Brig ailesinin sunduğu Brig E580, önümüzdeki yaz aylarına damgasını vuracak gibi duruyor. Son zamanlardaki en önemli ve deniz üzerinde adrenalini yükseltebilecek olan RIB şişme botlardan birisi.

Yüksek manevra kabiliyeti ile deniz üzerinde dengeli, ama hareket halinde denizcilerden övgü alacak bir şişme bot modeli. Hassas kullanıma alışmış ve deniz üzerinde su sporlarının tadını almış kullanıcılar için, paha biçilemez bir performansa sahip. Yine su üzerinde rahat ve bütün aileler için gerekli olan güvenlik ve konfor sahibi olan Brig E580, gerek duyulan her aksam ile donatılmış.

Büyük su deposu ile tatlı su duş imkanı, katlanılabilir merdiven sayesinde deniz ile bağlantısı çok rahat olmakta. Minderleri ve güneşlenme alt taşıyıcı tahtası, bir aile için harika bir yemek ziyafeti çekilmesine yardımcı olacak. Geniş kokpiti ve omurgası boyunca bir çok dolap mevcut. Platform dahil olmak üzere kendi uzunluğu boyunca kaymaz güvertesi olan Brig E580, paslanmaz çelik konsol koruyucusuna sahip. Deniz üzerinde su sporları için özel olarak tasarlanmış yapısı ile kusursuz bir zevk sağlayacak.

Brig E580, 5,80 metre boyunda, genişliğinin 2,40 metre olması bot içinde rahat hareket imkanı sağlamakta. 10 kişiye kadar taşıma kapasitesine sahip. Şişirebilmesi için 5 adet hava bölmesi bulunmakta. Brig E580 botun boş ağırlığı yaklaşık 415 kg. Toplam taşıma kapasitesi ise 1.270 kg civarında. Her botun olduğu gibi Brig E580 modelinin de kullanacağı motor maksimum 220 kg. ve uzun şaft olmalı. Yakıt kapasitesinin 98 litre olması kullanıcı için büyük avantaj sağlıyor.
 
www.burla.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.