Satılık Tekneler

Boat Show’da İSPARK’a Yoğun İlgi…
27.02.2013 2012 Eylül’de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından hizmete açılan İstinye ve Tarabya Tekne Parkları ile İstanbul Boğazı'nın çehresini değiştiren İSPARK, yeni yapacağı Tekne Park projelerini Avrasya Boat Show Fuarı'nda ziyaretçilere tanıttı. 

İSPARK'ın Tekne Parkları tanıttığı İSTMARİN standını, aralarında Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın yanı sıra, işadamları, sanatçılar, sektör temsilcileri ve vatandaşlar ziyaret etti.


Boat Show’da İSPARK’a Yoğun İlgi…

Hizmete açılan 388 kapasiteli tekne parklar için yoğun talep gelmesi üzerine İSPARK, bu talepleri karşılamak ve kapasiteyi artırmak amacıyla çalışmalara başladı. İlk etapta Bebek, Kuruçeşme,Beykoz ve Paşabahçe’ye ardından uygun diğer noktalara da Tekne Parklar açılarak, 5 bin yat ve teknenin bağlanabilmesini hedefleniyor.

Boat Show’da İSPARK’a Yoğun İlgi…

Genel Müdür Mehmet Çevik, Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Korkut ve İSPARK yöneticileri standa gelen ziyaretçilere hizmete açılan Tekne Parklar ve yapılacak projeler ile ilgili bilgi verdi. Genel Müdür Çevik; İstinye ve Tarabya'da açtığımız Tekne Parklar kısa sürede doldu, denizcilerin ve tekne sahiplerinin boğaza yoğun ilgisi var. Planladığımız projeler tamamlandığında deniz kenti İstanbul'a ve İstanbul Boğazı'na yakışır modern Tekne Parkları hizmete açacağız. Tüm noktaların devreye girmesiyle boğazda 5000 yat ve tekneye bağlama imkânı sağlayacağız. Dedi.

Boat Show’da İSPARK’a Yoğun İlgi…

Dünyada karada yapılan ikinci en büyük tekne ve yat fuarı “ CNR Avrasya Boat Show, Uluslar arası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksasuarları Fuarı”, 15-24 Şubat 2013 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul’da düzenlendi.

Boat Show’da İSPARK’a Yoğun İlgi…

Yerli ve yabancı yüzlerce misafirin ziyaret ettiği Boat Show fuarı'nda Mega yatlar, yelkenli tekneler, deniz ekipmanları ve marinalar ziyaretçileri standlarında ağırladı.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.