Satılık Tekneler

Boat Show'da göze çarpanlar: "Sirena Marine"
21.02.2014 Boat Show'da göze çarpanlar: "Sirena Marine" Boat Show'da göze çarpanlar:

CNR Fuar Merkezi'nde gerçekleşen Avrasya Boat Show'da öne çıkan firmalardan biri de Sirena Marine. Fuara üç farklı stand ile katılan Sirena Marine'in Hall 3'te yer alan Euphoria standı, farklı ve etkileyici atmosferiyle misafirlerini adeta büyülüyor. İlk defa lansmanı yapılan yeni yelkenlisi Euphoria 54'ün bulunduğu stand, fuar atmosferinden tamamen izole bir şekilde tasarlanmış. Sirena Marine pazarlama uzmanı Seda Boyraz ile, fuar hakkında kısa bir röportaj yapma imkanı bulduk;

'Bizim için fuar güzel geçiyor. Bu yıl Sirena Marine olarak fuara üç farklı marka ile, üç farklı standda katıldık. Bunlardan Azimut standımız 1. Hall'de yer alırken, 3. Hall'de Azuree ve Euphoria stantlarımızla yer alıyoruz. Azimut standımızda sergilediğimiz 2014 model yeni teknemiz Magellano 53, Türkiye'de ilk defa sergileniyor. Bunun yanında Magellano 43, Orhangazi'deki fabrikamızda yine bizim ürettiğimiz bir tekne ve Azimut 64'de getirdiğimiz en büyük teknemiz olarak fuarda sergileniyor.

Boat Show'da göze çarpanlar:

Euphoria standımızda sergilediğimiz serinin ilk teknesi Euphoria 54, önemli bir yatırım yaptığımız standımızı adeta görsel bir şova dönüştürdü ve oldukça ilgi görüyor. 54 feet boyu, sahip olduğu 3 kamara ve 3 banyosuyla fark yaratıyor. Azuree standımızda Azure 33, Azuree 40 ve Azure 46 olmak üzere üç teknemizi sergiliyoruz.

Fuar bizim açımızdan çok etkili ve keyifli geçiyor. Teknelerimiz potansiyel alıcıları tarafından heyecanla beklenen modellerdi. Fuarın genel atmosferi önceki yıllara göre daha tenha. Önceki yıllarda karşılaştığımız yoğun kalabalık bu yıl yok ancak şunu söyleyebiliriz ki; bu yıl biraz daha sektörle ilgili kişiler, gerçekten tekne almak istediği için burada olduğunu düşündüğümüz misafirler fuara katılıyor.

Boat Show'da göze çarpanlar:

Yeni teknemiz Euphoria 54'ün deniz testleri Nisan ayında başlayacak. Teknenin lansmanını burada, 14 Şubat'ta gerçekleştirdik. Yerli ve yabancı alıcılarımız var, onlarla bir süredir dirsek temasındayız. Serinin ilk teknesi olan bu 54'ün ardından 68 ve 84 modellerimiz de yolda. Euphoria 54'ün başlangıç fiyatı 810 bin Euro.'Efe Sezik

www.sirenamarine.com.trYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.