Satılık Tekneler

Boat Show'a tekneler Mega Yacht Transport ile taşındı..
12.02.2015 Boat Show'a tekneler Mega Yacht Transport ile taşındı..
Mega Yacht Transport bu senede, CNR Boat Show'da ilk defa sergilenecek olan, Avrupa ve Amerika'daki fabrikalardan yüklenen, yeni teknelerin taşımasına imza attı.

Boat Show tekneleri Mega Yacht Transport ile taşındı..

Firma ortağı ve Satış Direktörü Ömer Uçar; 72 saatte 25 feet ile 80 feet arasında değişen 52 teknenin tahliye operasyonunu, tecrübeli loadmasterları ve operasyon müdürü gözetiminde başarıyla yaptıklarını söyledi.

Boat Show tekneleri Mega Yacht Transport ile taşındı..

Uçar; Amerika’nın doğu yakasından kalkan gemilerin, kötü hava şartları nedeniyle olası gecikmelere ve teknelerin fuara yetişememe riskine karşı, aktarma limanlarından ek seferler koyarak tekneleri fuar alanına zamanında teslim ettik. Bu süre zarfında bize yardımcı olan, gece gündüz demeden bilgi akışı sağlayan, müşterilerimizin operasyon müdürlerine ve iş partnerlerimize ayrıca çok teşekkür ederiz.'' açıklamasında bulundu.Fuara taşınan ve sergilenecek olan yeni modeller ; Beneteau (Monte 
Carlo ve Trawler), Hanse, Moody, Azimut, Dufour, Monterey, Rinker, Crownline, Bayliner. Fuarın en büyük teknelerinden biri olan Azimut 80 'de Mega Yacht Transport tarafından taşındı.

Mega Yacht Transport, 14 - 22 Şubat tarihleri arasında CNR Avrasya Boat Show’da 3.Hall B16 standın’da yer alacaktır.

 
http://megayachttransport.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.