Satılık Tekneler

Boarnstream’den yeni 1100 Elegance
12.11.2015 Boarnstream’den yeni 1100 Elegance
26 - 29 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan, Berlin Boot & Fun Show’da tanıtılacak yeni modellerden biri d Boarnstream’in yeni 1100 Elegance model gezi teknesi. Elegance serisinin en yenisi olan bu model, serinin aynı zamanda giriş modeli olma özelliğini taşıyacak.

Boarnstream-1100- Elegance

Sedan ve flybridge olarak iki ayrı versiyonda piyasaya çıkacak olan 1100 Elegance, iç mekanında geniş camlar eşliğinde tek katlı yaşam alanı sunuyor. Dümen istasyonunda, bu geniş camlar sayesinde 360 dereceye yakın görüş açısı garanti ediliyor. Sadece konaklama için tasarlanmış olan alt katta ise, 4 kişilik yatak kapasitesi mevcut. Yüksek başüstü kısmı sayesinde de alt güvertenin başaltında yer alan tekne sahibi kamarasında, yüksek tavan ile ferah bir atmosfer hakim.

Boarnstream-1100- Elegance-1

İç denizlerde sakin haftasonu gezileri için tasarlanmış bu tekne, 75 beygirlik tek Volvo Penta D2 motoruyla, 8 knot sürat yapabiliyor. 

Boarnstream-1100- Elegance-2

Teknenin dikkat çeken unsurlarından biri de, salonun kıç tarafında sunulan iki farklı mutfak düzeni seçeneği. Ek olarak alt güvertede ayrı iki banyo düşünülmüş olması da yine dikkat çeken özelliklerin başında. 

Boarnstream-1100- Elegance-3 Boarnstream-1100- Elegance-4
Boarnstream-1100- Elegance-5

Hollanda yapımı bu çelik üretim teknenin başlangıç fiyatı, 255 bin Euro olarak belirlendi. İlk tanıtımı da bahsettiğimiz Berlin yat fuarında, bu ay gerçekleşecek.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

Is there any description in English?

Not in news section..

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.