Satılık Tekneler

BMW yeniden America’s Cup’ta
10.07.2015 BMW yeniden America’s Cup’ta
Alman otomotiv devi BMW, America’s Cup’ın küresel ortağı olmak üzere. America’s Cup’ın organizasyon şirketi, America’s Cup Event Authority (ACEA) ile anlaşma sağladı. BMW aynı zamanda son America’s Cup’ın sahibi, Oracle Team USA ekibinin teknoloji ortağı oldu.

BMW-America's-Cup

BMW, küresel bazda pazarlama, marka, iletişim ve 2017’de Bermuda’da gerçekleşecek olan., 35. America’s Cup’ın yarış organizasyonu ortağı olmuş oldu. 

Bu anlaşma neticesinde, BMW logosu yarış parkurundaki dönüş şamandıralarında, teknelerin üzerinde, yelkenlerde, Oracle Team USA’in yarış kıyafetlerinde ve yarışan teknelerin kıç aynalarında yer alacak.

Televizyon yayınlarında ise BMW, teknelerin ve yelkencilerin performans verilerini sağlayarak, izleyicileri tam olarak aksiyonun içine götürecek.

BMW-America's-Cup-1

Oracle Team USA’in de teknoloji ortağı olan BMW; bu anlaşma doğrultusunda teknenin aerodinami alanında, Amerikalı ekibe mühendislik desteği de verecek. 

BMW’nin organizasyon içinde dahil olacağı konuların sonuncusu ise, tamamen otomotiv reklamı ve taşımacılık hizmeti konusunda olacak. BMW 7 Serisi, hibrit spor model BMW i8 ve tam elektrikli model BMW i3 otomobilleri; organizasyon konuklarına, VIP’lere ve takım elemanlarına yarış köyünde World Series boyunca hizmet verecek. 

2017 America’s Cup’ın ilk perdesi Portsmouth’ta, 23 Temmuz’da açılacak. Tüm America’s Cup ekipleri, tek tip AC45 foiling katamaranlar ile yarışacak.
 

www.americascup.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.