Satılık Tekneler

Blohm+Voss, BV80 Süperyatın Görsellerini Yayınladı
06.05.2016 Blohm+Voss, BV80 Süperyatın Görsellerini Yayınladı
Alman yat üreticisi Blohm+Voss, BV80 isimli yarı özelleştirilmiş süperyatının ilk görsellerini basınla paylaştı. Blohm+Voss'un Hamburg’daki tesislerinde inşaatı devam eden süperyatın, üretim sürecinde ilk ciddi aşama geride kaldı.

BV80-süperyat

Kısa bir sürede tamamlanan gövdenin ilk üç bölümü, projenin termin süresini 30 aya kadar geriletti. Bu gelişmeyle süperyatın, özel tasarım iç mekanlarında tamamlanarak sahibine 2018’de teslim edileceği belirtiliyor. 

BV80-süperyat-2

Blohm+Voss kataloğunun ilk yarı-özelleştirilebilir modeli olan BV80’in, iç mekanındaki kişiselleştirme seçenekleri hayli geniş. Süperyatın kamara düzeni, sahibinin isteğine göre muazzam esnek çözüm seçenekleri ile sunuluyor. 

BV80-süperyat-3

Geniş bir avlu, iki kat yüksek tavanlı alanlar, gece kulübü, kapalı bahçe, açık hava sineması, master kabinde kayarak açılabilen tavan ile birlikte misafir kamaralarındaki tam boy camlar, süperyatın dikkat çeken niteliklerini oluşturuyor. Tüm bunlara ek olarak, dört kat güverteye yayılmış olan iç mekanlarda açık renk ahşap paneller, krem rengi mobilyalar ile etkileyici bir süperyat şelalesi iç atmosfere hayat veriyor. Bu ferah atmosferinin ötesinde panaromik manzaralar sunan salonlar, yeni süperyatın öne çıkan diğer detayları.

BV80-süperyat-4

BV80’in üç kata uzanan camlarla çevrili avlusu, iç mekanın en etkileyici unsuru olarak kabul edilebilir. Servis botlarının baş tarafa çekilmiş olması, kıç tarafta geniş bir beach club, bar ve dinlenme alanına yer açmış. Bu kısma kapalı merdivenle ulaşılabilmesi, seyir esnasında bile rahatlıkla erişimi mümkün kılıyor. Bahsi geçen tüm bu iç ve dış yaşam alanları, metrekare bazında yüzde 50-50i olarak eşit biçimde dağılmış.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.