Satılık Tekneler

Bloemsma Van Breeme'den 44m Motor Yat
12.09.2013

Bloemsma Van Breeme'den 44m Motor Yat

Hollandalı tekne üreticisi Bloemsma Van Breemen, ürettiği 44 metrelik yeni motoryatı suya indirmeye hazırlandığını açıkladı. Vripack tarafından birinci sınıf mühendisliğe sahip 44 metre boyundaki motoryatın dış tasarımı ise Pieter Beeldsnijder tarafından yapıldı. Hollanda'nın öncü denizcilik ekipmanlarıyla donatılmış olan motoryat, mükemmelliğin ölçütü Hollanda standartları çerçevesinde ortaya çıktı. Bu gibi projelerde beklenildiği üzere, en son teknoloji ve sistemlerle donatıldı.

Güvenlik ve destek sistemlerinin çoğu da, kabinlerin olduğu güvertenin altında, makine dairesi bölümünden ayrı bir bölmede yer alıyor. Bu sayede makine dairesi temiz, geniş ve ferah bir halde tutulmuş.

Pieter Beeldsnijder'in tasarımlarında ön plana çıkan 'genişlik', bu motoryatta da konunun merkezinde tutulmuş. Makine dairesinden, güneş güvertesinin rahatlama alanlarına kadar hacim, olabilecek en geniş, ferah şekilde.

Kaptan köşkünün geleneksel konumunda yer alan tekne sahibinin kabininin yanı sıra, yeterli genişlikteki kaptan kamarasıda, teknenin ana güvertesinde yer alıyor. Güvertenin kalanında ise salon, yemek odası ve kaptan köşkü bulunuyor. Alt güvertesinde dört adet misafir ve dört adet çalışan kabinleri var. Bunların yanı sıra, jet ski ve diğer su sporları eşyalarının muhafaza edilebileceği garajı da mevcut. Tüm bu özelliklere ek olarak, iç döşemelerinde De Ruiter Quality Interiors'un mükemmel ahşap işçiliği göze çarpıyor.

14 knot seyir süratine sahip olan motoryat, 4500 deniz mili yol katedebiliyor. Verilen maksimum sürati ise 15.5 knot.


http://bloemsmavanbreemen.nl/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder