Satılık Tekneler

Billy Joel’in 57 feetlik motoryatı, Vendetta
23.11.2015 Billy Joel’in 57 feetlik motoryatı, Vendetta
ABD’li ünlü sanatçı Billy Joel, Zurn Yacht Design ile ortak bir tasarım ortaya çıkardı. Kendisi için özel olarak tasarlattığı 57 feet boyundaki motoryat, geçtiğimiz Fort Lauderdale Uluslararası Yat Fuarı’nda sergilenmişti.  

vendetta
 
Vendetta isminin verildiği 57 feetlik banliyö tipi yat, şehir içinde ulaşım sağlamak amacıyla ortaya çıkarıldı. Grammy ödüllü sanatçı, yeni motoryatını Long Island’daki evinden New York’un merkezine ulaşmak için kullanacak.  

vendetta-1
 
Gelişmiş V gövde yapısı ve çift 1300 beygirlik MAN dizel makineleriyle Vendetta, 47 knot gibi oldukça yüksek süratlere erişebiliyor. Bu muazzam süratini tabiki 18 tonun altında kalan, hafif sayılabilecek ağırlığına da borçlu. 

vendetta-2 vendetta-3
 
1920’lerin salon ve alt güvertedeki açık düzen stilini barındıran motoryat, 6 kişilik oturma kapasitesi sunuyor. Baş altında da bir banyo ve kanepe de yer alıyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder