Satılık Tekneler

Bilgin Yachts - Classic 160
26.05.2015 Bilgin Yachts - Classic 160
Türk tersanesi Bilgin Yachts, “Gentleman's class” sınıfındaki ikinci yatı olan Classic 160 foot u denize indirdi. Henüz bir isim verilmeyen yeni yatın, 4 Mayıs tarihinde denize indirildikten sonra son eksikleri tamamlandı ve halen deniz testlerine devam ediliyor. 

Bilgin Yacht - Classic 160

Hafızanızı biraz zorladığınızda, 2012 yılında Bilgin Yachts tersanesinin aynı serideki ilk yatı, "M&M" yatını hemen hatırlayacaksınız. İlk bakışta her iki tekne de çok benzer görünüyor ama aralarında küçük farklılıklar bulunuyor. Bu farklılıkları, ancak bir marina veya iskeleye yan yana yanaştıklarında fark edebilirsiniz. 

Yeni Classic 160 süperyatının en farklılaştırıcı özelliği direği. Bu farklılık görünüşlerinde değil, sadece renklerinde. M&M klasik teknesinde direk beyaz iken, yeni Classic 160 süperyatında ise eski zamanları anımsatan, ahşap rengini veren klasik kahverengi seçilmiş. 

Bilgin Yacht - Classic 160 -1

Classic 160 model süperyat, rina ve ticari standartlara uygun olarak inşa edilmiş. Classic 160 süperyatında, altı kamarada 12 konuk ağırlanabiliyor. Konuklara hizmet edecek mürettebat için, yedi kişilik konaklama olanağı var. Bilgin Yachts tersanesinin son üretimi olan Classic 160 ın eski görünümü sizi aldatmasın. Süperyatta günümüzün en modern ve en teknolojik donanımları, en güzel ve şık biçimde yer alıyor. 

Yatvitrini.com, yeni yata isim verildiğinde, yata ilişkin bilgileri ve detaylarını siz okuyucuları ile paylaşmaya devam edecek.

“Gentleman's class” sınıfındaki Classic 160, lüks ve modern yatçılık çağının tüm özelliklerine sahip ve en gelişmiş teknolojik ürünler ile donatılmış olarak sahibine teslim edileceği günü bekliyor.

www.bilginyacht.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.