Satılık Tekneler

Bilgin 164 Dusur Yenileniyor
28.04.2017 Bilgin 164 Dusur Yenileniyor 2015'te Bilgin Yachts tarafından teslim edilen 49,90 m uzunluğundaki Bilgin 164 Dusur yatı, 2017 yaz sezonu öncesinde yenileniyor. H2 Yacht Design, yatın harika iç ve dış dekorasyonunun sorumluluğunu üstlenmiş. Bilgin 164 Dusur 2015 yılında Bilgin Yachts tersanesinden çıktığında, Alfulk ismi ile denizlerde görülmüştü.

Bilgin 164 Dusur

Dünyanın en başarılı Türk tersanelerinden birisi olan Bilgin Yachts tarafından üretilen, 49,90 metre uzunluğundaki yatın, bakım ve onarım çalışmalarının yürütüleceği West İstanbul Marina tesislerine geldiği açıklandı. Yatın orijinal bakımları ve garanti kapsamındaki son eksiklikleri de, bu geniş kapsamlı yenilemede tamamlanacak. Yenilenme ve tamiratların yanı sıra plaj platformunun genişletilmesi amacıyla, yat sahibinin istekleri üzerine bu bölüm 1,90 metre daha da uzatılacak.

Bilgin 164 Dusur.

Uzatma çalışmaları sırasında, kıç platformu 2.75 metre genişliğinde bir platforma dönüştürülecek ve "dönüşen" hidrolik hareketli platform, daha iyi bir yüzme deneyimi için entegre edilecek. Passarella plaj kulübü yenileme projesi kapsamında da, 7,5 m daha uzatılmış olacak. Dusur, yat sahibi ve konukları için sağlayacağı ek keyif ve konfordan ödün vermeden, 51,8 metre uzunluğa kavuşmuş yeni yapısı ile 2017 sezonuna girecek.

Bilgin 164 Dusur..

Bilgin Yachts, şu anda tesislerinde inşaatı devam eden iki adet 156 serisi yatı, kısa sürede teslim etmek üzere çalışıyor. Bilgin 156 serisinin ikincisinin, çelik gövdesi ve alüminyum üst yapısının halen yüzde 27’sinin tamamlandığı bildirildi. Yatın boyama aşamasıa başlanılmış ve ilk kat astar boyası tamamlanmış. Tersane, Bilgin 156 serisi ilk yatını, ilkbaharın son günlerinde teslim etmeyi planlıyor. İkinci gövdenin programlanan teslim tarihini ise, 2017 yılının sonu olarak öngörüyor.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.